GOSSIP GIRL KADROSU BELLİ OLDU!

Gossip Girl'ün yeni uyarlamasının yapım aşamasında olduğu geçtiğimiz ay duyurulmuştu. O zamandan beri herkesin merak ettiği şey, orjinal kadrodan kimlerin bu yeni uyarlamada yer alacağıydı.

HBO Max'de yayınlanacak olan dizi, henüz kadroyu açıklamasa da orjinal dizinin oyuncularından bazılarının bu uyarlamada yer alabileceği söylentileri dolaşıyor. Gossip Girl'e geri dönüş yapma konusunda farklı fikirlere sahip dizinin yıldız oyuncuları Leighton Meester ve Blake Lively. Lively, Serena van der Woodsen'ı canlandırdığı için kendini çok şanslı hissettiğini ancak şuan çocuklarına bir anne olmanın öncelik olduğunu söylemişti. Meester ise, uyarlamaya katılmasının teklif edilmediğini ancak edilirse buna sıcak baktığını açıklamıştı.


Doğu yakasının yakışıklısı Nate Archibald'ı canlandıran Chace Crawford, konuk oyuncu olarak diziye dönmeye oldukça sıcak baktığını söylerken, kötü çocuktan Blair'in biricik sevgilisine dönüşen Chuck Bass'i canlandıran Ed Westwick, henüz yeni uyarlama hakkında bir yorumda bulunmadı.

New York'ta özel okula giden elit, yeni bir nesli anlatacak olan uyarlama, gençlerin sosyal medyayla olan ilişkisini baz alacak. HBO Max'de yayınlanacak 10 bölümlük dizinin yapımcılığını Schwartz ve Stephanie Savage yapacak.