GUCCI FİLMİNİN KADROSU YILDIZ DOLU!

Lady Gaga’nın başrolde oynayacağı filmin kadrosuna Robert De Niro ve Al Pacino gibi isimler eklendi!

Geçtiğimiz aylarda Lady Gaga’nın başrolde oynayacağı söylenen yeni Gucci biyografik filminin kadrosunun All-Star şampiyonası gibi olduğunu söylemeliyiz! Ridley Scott’un yönetmenliğini üstlendiği yeni film, Gucci ailesindeki gizemli skandalı konu alacak. Şu sıralar ‘The Last Duel’ adlı bir dönem filmi üzerinde çalışan Ridley Scott, bir yandan da yeni filmin kadrosunu tamamlıyor. Deadline’ın haberine göre kadroya birçok yeni isim alan Ridley Scott’un Gucci filmi için Al Pacino, Jared Leto, Adam Driver ve Robert De Niro’yu seçtiği açıklandı. 

Adam Driver (Getty Images)

Jared Leto (Getty Images)

Yıldız dolu kadrosu ile dikkat çeken filmin senaryosunu ise Roberto Bentivegna kaleme alırken, film Sara Gay Forden’ın ‘The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed’ (Gucci Evi: Sansasyonel Cinayet, Delilik, Cazibe ve Açgözlülük Hikayesi) kitabından uyarlanıyor. Gucci filmini yapımını ise Ridley Scott ile beraber Giannina Scott ve Kevin Walsh’un yapımını üstleniyor. 

2018’de ‘A Star Is Born’ filmi ile ‘En İyi Kadın Oyuncu’ Oscar Ödülüne aday olan ve ‘Shallow’ şarkısı ile Oscar Ödülü kazanan Lady Gaga, iki yıl sonra ilk defa ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Nisan ayında açıklanan habere göre Lady Gaga, Maurizio Gucci’nin eski eşi Patrizia Reggiani’yi canlandıracak. Eski eşi Maurizio Gucci için 1995’te bir suikast planı hazırlamaktan 29 yıl hapis cezası alan Patrizia Reggiani, 2016’da af ile hapisten çıkmıştı. Gucci ailesindeki entrikaları konu alan filmde merkezde Gucci’nin kurucusu Guccio Gucci’nin torunu Maurizio’nun cinayeti anlatılacak. 1995’te ofisinin merdivenlerinde öldürülen Maurizio Gucci’nin Reggiani ile iki kızları var. Beyin tümörünü aldırdıktan sonra tuhaf tavırları olduğu söylenilen Reggiani, ‘Black Widow’ (Kara Dul) olarak anılıyor. Henüz Gucci ailesini konu alan filmin başlığı ve vizyon tarihi belli olmasa da kadrodaki isimler şimdiden bizi heyecanlandırmayı başardı!


Etİketler