GUY RITCHIE'NİN YENİ FİLMİ THE GENTLEMEN'E İLK BAKIŞ

Efsane yönetmen Guy Ritchie, yeni filmi The Gentlemen ile Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch, Rocknrolla ve Revolver filmlerindeki tarzına havalı bir dönüş yapıyor.

Guy Rithcie'den, Oscar ödüllü Matthew McConaughey, Collin Farrell, Charlie Hunnam ve Hugh Grant gibi isimlerin yer aldığı yıldızlar geçidi The Gentlemen, müthiş kadrosu, komedisi ve soluksuz bırakan aksiyonuyla 14 Şubat'ta izleyiciler ile buluşacak.

Heyecanla beklenen filmin konusu şöyle: Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Londra’da kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerika’ya dönmeye karar verir. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew (Jeremy Strong) ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach (Collin Farrell) ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher (Hugh Grant) ise Mickey’nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hayal ettiği gibi işin içinden sıyrılabilecek midir?