GWEN STEFANİ VE BLAKE SHELTON SAMİMİ BİR TÖRENLE EVLENDİ

Mutluluklar!

Gwen Stefani ve Blake Shelton evlendi! Yaklaşık altı yıldır birlikte olan çiftin, geçtiğimiz hafta sonu Shelton'ın Oklahoma'daki özel çiftliğinde düğünü gerçekleşti.

Page Six'e göre, Shelton bu olay için özel olarak bir şapel inşa etti. Düğüne, Stefani'nin ebeveynleri Dennis Stefani ve Patty Flynn de dahil olmak üzere özel konuklar katıldı. Shelton'ın tüm törenin ve resepsiyonun gerçekleştiği bildirilen 12.000 dönümlük çiftliği, Dallas'ın yaklaşık iki saat kuzeyindeki Oklahoma, Tishomingo kırsal kasabasında bulunuyor.

TMZ'nin hafta sonu öncesinde belirttiği gibi, çiftin 29 Haziran'da Oklahoma'daki Johnston County Court Clerk ofisi aracılığıyla evlilik cüzdanı aldığı bildirildi. Site ayrıca, Oklahoma'daki çiftler bir kez evlilik lisansı aldıklarında, evlenmek için 10 güne kadar süreleri olduğunu ve bu da şarkıcıların düğün tarihini önceden belirlediğini yazdı.

Temmuz 2015'te Shelton, dört yıllık eşi Miranda Lambert'ten boşanma davası açtı. Stefani ve eski kocası Gavin Rossdale, 14 yıllık evliliğin ardından 2015 yılının Ağustos ayında ayrıldı. Stefani ve Shelton'ın 2015 yılının Kasım ayında bir çift olduğunu doğrulandı ve Ekim 2020'de nişanlandıklarını açıkladılar.

Stefani, Haziran ayı başlarında elmas bir alyans yüzük takarken görüldüğünde evlilik söylentilerine yol açtı. 2021 düğününün söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Aralık 2020'de bir kaynak Us Weekly'ye şapelin kullanıma hazır olduğunu söyledi: "Blake, Oklahoma çiftliğinin arazisine bir şapel inşa etti. Yardımlarla kendisi yaptı. Bu gerçekten onların sevgisine bir övgü. Büyük ihtimalle gelecek yılın başlarında şapelde evlenecekler.”

Fotoğrafları henüz paylaşılmayan düğünün detaylarını merakla bekliyoruz...