GWEN STEFANİ VE BLAKE SHELTON'UN DÜĞÜNÜNDEN İLK KARELER

Bay ve Bayan Shelton, daha mutlu görünemezdi!

Gwen Stefani ve Blake Shelton, 3 Temmuz'da  Shelton’un Oklahoma'daki çiftliğinde resmen nikah masasına oturduklarını doğruladı. Stefani ve Shelton'ın nişanlanmasından sekiz ay sonra gerçekleşen düğünde, çiftin etrafı sevdikleriyle çevriliydi.

Gwen Stefani ve Blake Shelton, düğünlerinden ilk kareleri paylaştı. Stefani, evli bir çift olarak ilk anlarından romantik fotoğrafları Instagram'da arka arkaya paylaştı.

Havalı gelin, kendisini çiçekli bir sabahlık ve beyaz bir fiyonklu duvak ile bir boomerang videosunu paylaştı. “3 Temmuz 2021 ❤ gx” yazdı ve videoya Shelton'ı etiketleyerek, kalp emojisi ve dua eden eller emojisi ekledi.

Düğünün ilk fotoğraflarında 45 yaşındaki country yıldızı Shelton, güneş gökyüzünde batarken Oklahoma'daki çiftliğinde onun için inşa ettiği şapelin dışında gelini öpüyor. Diğer fotoğraflar, gelinin çiçeğiyle damatla gülümseyerek poz verdiği ve zarif, katmanlı düğün pastasının önünde dururken öpüşen ikiliyi gösteriyordu. Shelton, eşiyle göz kamaştıran fotoğraflarını kendi Instagram hesabında da yeniden paylaştı.

Stefani, dalgalı kalp yakalı, bedene oturan korsajlı, tül etekli özel zambak beyazı Vera Wang Haute ipek Georgette elbisesi giydi. Sıkı toplanmış saç, koyu renk göz kalemi ve sade kırmızı dudağı tercih etti. Şarkıcı, düğün günü kıyafetini altın bilezikler, ışıltılı küpeler ve kolye ile süsledi.

Shelton, beyaz bir gömlek, siyah yelek ve beyaz papyon üzerine siyah bir smokin ceket giydi. Country şarkıcısı siyah smokin pantolonu yerine rahat kalmaya devam etti ve mavi kot pantolon tercih etti.

Gelinliğin tasarımcısı Vera Wang, üzerine hem Gwen hem de Shelton'ın isimlerinin yanı sıra üç çocuğu Kingston, Zuma ve Apollo’nun isimlerinin işlendiği özel duvağının bir fotoğrafını paylaştı.
"BLAKE GWEN KINGSTON ZUMA APOLLO”

Yine Vera Wang olan daha kısa olan elbisesi, bel çevresinde çiçek detayları bulunan kısa, tül bir etekli, kalp şeklinde bir yakaya sahipti. Elbise ayrıca çiçek işlemeli kısa bir duvak ile eşleştirildi. Stefani'nin sıkı toplanmış saçlarının tepesinde beyaz bir fiyonk vardı. Aksesuarlarının çoğu aynı kalırken, şarkıcının daha kısa ikinci görünümünü bir çift beyaz topuklu kovboy çizmesi tamamladı.

Düğün, dünyanın en iyi tasarımcılarından biri olarak kabul edilen Todd Fiscus tarafından organize edildi. Görünüşe göre çift ve yaklaşık 40 misafiri, DJ Lucy Wrubel ve Dallas String Quartet tarafından ağırlandı. "Today" sunucusu ve "Voice" sunucusu Carson Daly düğünü yönetti. Stefani de hepsine çevrimiçi olarak teşekkür etti.

Stefani, Nisan ayında Late Night With Seth Meyers'e katıldığı sırada, düğünlerini samimi tutmak istediğini söyledi. “Çok basit tutuyoruz. Gerçekten basit. Sanırım davetli listesinde çok fazla müzisyen olmayacak. Annem ve babam gibi yakınlarımız olacak. Kelimenin tam anlamıyla sadece bir aile olacak. Yine de bunu dört gözle bekliyoruz. Eğlenceli olacak, gerçekten eğlenceli hale getireceğiz ama büyük bir etkinlik olmayacak. Kraliçe ve kral evleniyor ya da onun gibi bir şey değil.”

Mart ayında Shelton, NBC News' Today With Hoda & Jenna ile konuk sunuculuğu yaparken, bir gün Stefani ile spot ışıklarının dışında daha basit bir hayat yaşadığını "kesinlikle" hayal ettiğini söylemişti.

Çiftin düğünleri, tam da hayal ettikleri gibi görünüyor!