HAFTANIN STİL RAPORU

Bu hafta ünlüler doğa fotoğrafları ve renkli stiller ile karantina gündemine kısa bir mola verdi..

ELSA HOSK

Sosyal izolasyon stilini yediklerine uyduran Elsa Hosk, Jacquemus’tan lila bir üst, Livin Cool’dan turuncu bir şort ve Converse’ten sneakerlar giydi. 


BELLA HADID

Annesi Yolanda Hadid’in çiftlik evinde kalan Bella Hadid, paylaştığı fotoğrafta L’Academie’den bir gömlek ve Alberta Ferretti’nin İlkbahar Yaz 2020 koleksiyonundan desenli bir pantolon giydi. 


ASHLEY TISDALE

Doen’den denim bir salopet ve Gucci’den desenli bir şapka giyen Ashley Tisdale, fotoğrafı “Bu kıyafetler ile çiftçiye benziyordu,” diyerek paylaştı. 


KYLIE JENNER

Evinden bir fotoğraf paylaşan Kylie Jenner, Chrome Hearts’tan bir eşofman takımı giydi. 


SELENA GOMEZ 

“Evden çalışabilmek için geçici bir stüdyo,” diyerek bir fotoğraf çeken Selena Gomez, evden çalışma stilini takipçileri ile paylaştı.  


EMILY RATAJKOWSKI

Markası, Inomarata’nın yeni koleksiyonundan parçaları takipçileri ile paylaşan Emily Ratajkowski transparan bir gömlek ve mayo altı giydi. 


WINNIE HARLOW

Sosyal izolasyon stilinin favorisi haline gelen batik desenli bir kıyafet tercih eden Winnie Harlow, Ralph & Russo’dan bir eşofman takımı ve Puma’dan bir sneaker giydi. 


ROSIE HUNTINGTON WHITELEY

“Bugün herkes nasıl?” diyerek bir fotoğraf paylaşan Rosie Huntington Whiteley, Fall Winter Spring Summer’dan bir takım giydi. 


CHIARA FERRAGNI

“Karantinanın 57. günü,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, markası Chiara Ferragni Collection’dan leopar desenli bir gömlek giydi. 


RITA ORA

“Londra yağmuru başlamadan önce güneş ile kutsandığımız zamanlar,” diyerek yürüyüşünden bir fotoğraf paylaşan Rita Ora, Marc Jacobs’dan grafik bir tişört ve eşofman, Gucci’den asetat güneş gözlükleri ve Adidas’tan siyah bir speaker giydi. 


KARLIE KLOSS

Egzersizleri evine taşıyan Karlie Kloss, “Koşu kulübüne hazırım,” diyerek Adidas’tan spor kıyafeti takımı giydiği bir fotoğraf paylaştı. 


CINDY CRAWFORD

“Illinois'den bir kız alıp ona Jordans ve @DennisRodman'ın 90'larda verdiği bir forma giydirirseniz olan budur!” diyerek basketbol oynadığı bir fotoğraf paylaşan Cindy Crawford Chicago Bulls forması ve Nike Jordan ayakkabıları giydi. 

Etİketler