HAFTANIN ÜNLÜ STİLLERİ

Ünlü isimler aylar sonra jean pantolonlara dönüş yapıyor!

ELSA HOSK

“Bugün makyaj yaptım ve selfieler çektim,” diyen Elsa Hosk, Balenciaga’dan oversized çizgili bir gömlek ve J Brand’den yüksek bel bir jean pantolon giydi. 


KYLIE JENNER

Evinde bir fotoğraf serisi paylaşan Kylie Jenner, Eckhaus Latta’dan yüksek bel bir jean pantolon ve  Nike’tan bir speaker giydi. 


ROSIE HUNTINGTON WHITELEY

Eşi Jason Statham’ın çektiği bir fotoğrafı paylaşan Rosie Huntington Whiteley, Gold Sign Denim’den siyah bir bluz ve Anna Quan’dan bej bir pantolon giydi. 


JENNIFER LOPEZ

“Sizi zorlamıyorsa, sizi değiştirmiyordur,” diyerek egzersizinden bir fotoğraf paylaşan Jennifer Lopez, Niyama Sol’dan kamuflaj desenli bir tayt takımı giydi. 


LADY GAGA

Sosyal izolasyonun pembe saç trendine katılan Lady Gaga, ev stili ile bir fotoğraf paylaştı. 


KATE HUDSON

Karantinada yemek yapma becerilerini ortaya koyan ünlüler arasına giren Kate Hudson, Fabletics’ten mor bir takım giydi. 


EMMA ROBERTS

“Bugünün stili. Hangi renk sizi mutlu ediyor?” diyerek takipçilerine bir soru yönelten Emma Roberts, Musier Paris’ten sarı bir triko, Re/Done’dan bir jean pantolon ve Stuart Weitzman’dan sarı işlemeli bir ayakkabı giydi. 


CHIARA FERRAGNI

Kısıtlamaların azaldığı Milano’da oğlu ve annesiyle yürüyüşe çıkan Chiara Ferragni, Alberta Ferretti’den batik desenli bir jean pantolon giydi. 


OLIVIA PALERMO

“Bugünün havasının tadını güvenli bir şekilde çıkarın!” diyen Olivia Palermo, kendi markasından bir kıyafet tercih etti. Stilini Okhtein’den bir bel çantası ve Fratelli Rossetti’den bir ayakkabı ile tamamlayan Palermo, “normal” kıyafetlere geri dönüş yapıyor!


LEANDRA MEDINE

“Markete gidiyorum—hemen döneceğim,” yazan Leandra Medine, Rosie Assoulin’den renkli bir elbise ve Marni’den bir sandalet giydi. 


TAYLOR SWIFT

Renkli saç trendini maviler ve pembeler ile deneyen Taylor Swift, R13’ten çiçek desenli bir gömlek giydi. 


KATY PERRY

Hamile stilinde floral desenleri tercih eden Katy Perry, paylaştığı fotoğraf serisinde Richard Quinn’den papatya desenli bir elbise giydi. 

VANESSA HUDGENS

“Bir yere gidecekmiş gibi giyindim,” diyen Vanessa Hudgens, Rove Swimwear’den bir bikini üstü, Lack of Color’dan rafya bir şapka ve yüksek bel bej bir pantolon giydi.