HAILEY BALDWIN SELENA GOMEZ KARŞILAŞTIRMALARI HAKKINDA KONUŞTU

Facebook Watch'da yayınlanan "The Biebers on Watch" adlı şovlarında hayranlarından gelen soruları cevaplayan Hailey, Selena Gomez ile karşılaştırılması hakkında nasıl hissettiğinden de bahsetti...

Karşılaştırmaların kendisini nasıl hissettirdiğini anlatan Hailey Baldwin, Gomez'in ismini geçirmemeye özen gösterdi.

Soru, "Herkes kendinde ilişkileri hakkında yorum yapma hakkını görürken, bir çift olmayı nasıl başarıyorsunuz?" idi. Justin Bieber, bu soruya Hailey'e dönerek "ah bu tam senlik soru" şeklinde cevap verdi.

Hailey:  "Bu soru hakkında, bu konu hakkında söyleyebileceğim çok şey olduğunu söyleyerek başlayayım. Kesinlikle kolay değil. Justin biliyor, başlarda çok çok çok zorlandım. İnsanların ilişkimiz hakkında söylediği şeyler ve insanların sürekli olarak karşılaştırmalar yaptığı zamanlar bir kadın olarak gururum çok incindi. Hiç kolay değildi. Özellikle insanların gerçekten tutkulu hayranları olduğunda ve fikirlerini ısrarla ifade etmek istedikleri zaman... Ayrıca, insanların bir şey hakkında söyleyecek çok şeyleri olduğunda, birine kendini kötü hissettirmek için ekstra çaba sarf ettikleri ya da normalde kimseye söylemeyecekleri şeyleri bile söyleme cesareti bulduklarında... Bunun nedeni aslında, kendilerinin bir dönemden geçiyor olmaları ve bunu ünlü birine yansıtarak kendilerini daha iyi hissetmeye çalışmaları. Ancak bu, yaşadıklarımı daha kolay hale getirmese de 'bu kişi bana böyle hissettiriyor, çünkü kendileri kötü bir dönemden geçiyor'u kendime hatırlatmama yardımcı oluyor. Bu konu hakkında çok konuştum ve bu konu hakkında nasıl hissettiğim hakkında da... Sonunda, insanların ne olursa olsun istedikleri şeyleri söyleyeceğini... İnsanlar Justin'in hayatında neler olduğunu, bizim aramızdaki ilişkiyi ve evlilik kararımızı nasıl aldığımızı bildiklerini sanıyorlar ancak bunu bilmelerine imkan yok. Aslında doğruluk payı olmayan, gerçek olduğuna inandıkları detaylar üretiyorlar ve ben sonunda 'neden kimseyi ilgilendirmeyen bir olayın doğrusunu açıklamak için kendimi paralıyım?' diye düşünmeye başladım... Kapalı kapılar ardında gerçekleşen, insanların bilmediği çok fazla şey var."

Geçtiğimiz Nisan ayında Baldwin, Bieber ile bir fotoğrafını paylaşmış ve "benim tek sevgilim" yazmıştı. Fotoğrafın yorumlar kısmında, insanlar; Her şeyde olduğu gibi bu fotoğrafta da Selena'yı taklit ediyor, Selena ve Justin'in de aynı şekilde fotoğrafı var, Bu kadın kendini daha ne kadar düşürecek, Selena'ya benzemeye çalışıyor çünkü belki de Justin onu ancak böyle gerçekten sever, gibi yaralayıcı şeyler yazmıştı. 


Baldwin bu yorumlardan bazılarına, "Biz, sanrısal fantezilerinizi durdurabilmek için bir şeyleri açıklayarak zaman kaybetmeyeceğiz, yapacak daha iyi şeylerimiz var, yetişkin insanlarız biz. Burada oturup saplantılı yabancıların bana kendi kocamdan bahsetmesine izin vermeyeceğim, birinin kocası hakkında konuşmak çok istiyorsanız, kendinize bir tane edinin. İyi geceler!!" şeklinde cevap vermişti.

Facebook videosunda Baldwin, pandemi öncesi ünlü biri olarak hayatını nasıl yaşadığını da anlattı. Çoğu oyunculardan oluşan Baldwin ailesine mensup güzel model, çocukluğunda "oldukça normal" bir hayatı olduğunu söyledi. Ancak, yaşıtı diğer ünlü insanlarla çalışıp vakit geçirmeye başlayınca bir şeyler de değişmeye başlamış. Bieber ile evlendikten sonra ise yepyeni bir seviyeye ulaştığını söylüyor.

"Her zaman tüm bu şeyler arasında hala gizliliğimi koruyabildiğimi ve normal olabildiğimi hissediyordum. Ama evlendiğimizde, bunların hepsini kaybettim. Daha önce Los Angeles'da hiç yaşamamıştım ve bir anda Los Angeles'da çok fazla zaman geçirmeye başladık.. Bana göre bir denge kurulmalı. İnsanlar seni dışarıda kamera ile kovalayacak diye evden çıkmayı istememek ve kendini aşırı izole etmek hiç sağlıklı değil bence. Ama aynı zamanda, bunun benim için çok zor olduğunu anlayabilirsiniz."