HAILEY BIEBER 2023'ÜN HAYATININ EN ZOR SENESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

"Dürüst olmak gerekirse, 2023’ün başından beri yetişkin hayatımın en üzücü ve zor zamanlarından bazılarını yaşadım..."

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 20 Nisan 2023
HAILEY BIEBER 2023'ÜN HAYATININ EN ZOR SENESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ Getty Images

Hailey Bieber’ın sosyal medyası her şeyin mükemmel olduğu yanılgısı yaratabilir. Ancak Bieber, son dört ayın hayatının en zor zamanları olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz Çarşamba akşamı Instagram hikayelerinden bir paylaşım yapan Bieber, 2023’ün hayatının “en üzücü ve zor” zamanlarından biri olduğunu söyledi. “Nasıl hissettiğim konusunda şaka yapmayı seviyorum çünkü bu bazen zor bir zaman geçirdiğimi itiraf etmekten daha kolay oluyor,” diyen Bieber, “Ama dürüst olmak gerekirse, 2023’ün başından beri yetişkin hayatımın en üzücü ve zor zamanlarından bazılarını yaşadım ve zihnim ve hislerim oldukça kırılgan. Ve biliyorum ki birçok farklı insan aynı şeyleri hissediyor bu yüzden yalnız olmadığınızı bilmenizi istedim,” diye ekledi. 

Instagram hikayeleri üzerinden açıklamalarına devam eden Bieber, “Bunu söylememle birlikte birbirimiz için orada olmaya devam edelim. Sevdiklerimiz, arkadaşlarımız, ailelerimiz ve tanımadıklarımızın yanında olalım. Sadece insanların yanında olalım… Zor olduğunu bildiğimiz zamanlarda bile birbirimizin yanında durmaya devam edelim. Birlikte daha iyiyiz,” yazdı. 

Geçtiğimiz haftalarda her zaman olduğu gibi bir Selena Gomez dramının ortasında yer alan Hailey Bieber, internet dünyasında çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Daha sonra bu durumu fark eden Gomez, Instagram hikayeleri üzerinden Hailey Bieber’ın yanında olduğunun altını çizmişti. “Hailey Bieber bana ulaştı ve ölüm tehditleri ve nefret mesajları aldığını söyledi,” yazan Gomez, “Bu benim arkasında durduğum bir şey değil. Hiç kimse bu şekilde nefret ve zorbalık karşısında kalmamalı. Her zaman nezaketin arkasında durdum ve tüm bunların sona ermesini istiyorum,” diye eklemişti. 

Gomez’in bu paylaşımı ardından kendisine teşekkür eden Bieber, “Selena Gomez ve ben son haftalarda bu durumu nasıl yöneteceğimizi konuşuyoruz. Sonunda, sevginin her zaman nefret ve olumsuzluktan daha büyük olacağına ve her zaman daha fazla empati veya şefkatle tanışma fırsatı olduğuna inanıyorum,” yazmıştı. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.