HAILEY BIEBER YOUTUBE KANALI AÇTI!

Yayınlanan ilk videolarda Kendall Jenner var!

Hailey Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Rhode Baldwin Bieber veya Hailey Rhode… Kendisini internete nasıl tanıtacağından emin olmayan Hailey Bieber, yepyeni bir projeye imza attı! İlk defa kendi YouTube kanalını açan Hailey Bieber, güzellik sırlarını sevenleri ile paylaşmaya hazırlanıyor. Film ve televizyon prodüksiyon şirketi OBB Pictures’un yayınladığı basın açıklamasına göre Bieber, yeni YouTube platformunda 2021’in sonuna kadar iki haftada bir Çarşamba günleri yeni bir video yayınlayacak. 


Cuma günü yeni kanalının duyurusunu yapan Hailey, ilk üç videosunu paylaştı. “Kanalıma Hoşgeldiniz,” videosu ile açılışı yapan Bieber, yeni projesinde neler yapacağını anlattı. “Cilt bakım videolarından seyahatlere, saç ve makyaj ekibim ile hazırlık videolarına kadar farklı farklı içerikler olacak” diyen Hailey, “Aynı zamanda tutkulu olduğum ve benim için çok önemli olan politika, mental sağlık ve inanç konularına da değineceğim.” diye ekledi. Ünlü konuklar ağırlayacağını söyleyen Hailey, yayınladığı üç video arasında Kendall Jenner ile bir video da paylaştı. 


Özünde YouTube kanalı ile yaşamına samimi bir bakış açısı getirmek isteyen Hailey, daha önce eşi Justin Bieber’ın ‘Seasons’ adlı YouTube serisinde de yer almıştı. “Gerçekten sizinle bir bağ kurmak istiyorum” diyen Hailey, “Youtube ‘Seaons’ serisini çekerken bu süreçte birçok şey öğrendim ve insanlara kişiliğimi göstermeyi seviyorum. Hailey’i Hailey olarak tanıyacağınız için heyecanlıyım.” diye ekledi.