HAILEY BIEBER EVLİLİĞİ HAKKINDA KONUŞTU

“Evliliğimizin başında sadece gizlenmek istiyordum.”

Evlilik zor olabiliyor… Özellikle dünyanın en ünlü yıldızıyla evliyseniz bu çok daha güç hale gelebiliyor. ELLE Amerika dergisinin Nisan 2021 kapak yüzü olan Hailey Bieber, Justin Bieber ile evliliği ve yaşadığı zorlukları açık bir şekilde paylaştı. Eylül 2018’de sade bir nikah töreni ile evlenen çift, bir sene sonra da sevdiklerinin olduğu bir düğün yapmıştı. Hayatının bir noktasında Justin’in partiler, kızlar ve çapkınlık ile işinin bittiğini ve farklı bir yöne gitmeye karar verdiğini söyleyen Hailey, güçlü arkadaşlık bağlarının evliliğe doğru ilerlediğini ekledi. “Romantik bir şey olmadan önce başta uzun bir süre sadece arkadaştık” diyen Hailey, “Ama her zaman gelecekte ne istediğimiz konusunda hemfikirdik. Birbirimizle olacağımızı bilmeden bile önce genç evlenmek, aile kurmak ve bir hayat inşa etmek istediğimizi konuşuyorduk.” diye ekledi. 


Evlendikleri zaman çok genç oldukları için eleştirildiklerinin farkında olduğunu söyleyen Hailey, “Evlendiğimde 21 yaşındaydım, 22 olmadan 2 ay önce ve bu gerçekten çok genç. Ve bunu sesli söyleyince çok garip oluyor. Ama yine de benim ve Justin gibi biri için durumun farklı olduğunu düşünüyorum. Biz yaşımız için çok fazla şey gördük. İstediğimizin bu olduğunu görecek kadar çok şey öğrendik ve yaşadık.” dedi. 

Her şeye rağmen ilişkilerinin başında zorlandığını itiraf eden Hailey, “Evliliğimizin başında sadece gizlenmek istiyordum. İnsanların işime bu kadar fazla burunlarını sokmalarını istemiyorum. Herkes yaptığım her işi eleştiriyordu. ‘Artık özel hayatım yok mu? Bir daha asla eskisi gibi olmayacak mı?’ diye düşünüp duruyordum.” dedi. 


Yaklaşık bir sene önce siber zorbalığın inanılmaz oranda arttığını vurgulayan Hailey, Instagram yorumlarını kapatmaya karar verdiğini söyledi. “Birinin bana yorumları kapatmanın etkileşimi azalttığını söylediğini hatırlıyorum. Ve etkileşim umrumda bile değildi! İnsanlar yorumları ile beni dehşete düşürüyordu. Etkileşim falan umrumda bile olmadı!” diyen Hailey, sosyal medya paylaşımları ve iletişiminde çok daha dikkatli olduğunun altını çizdi.