HAILEY BIEBER EVLİLİĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Hailey, Justin Bieber ile ilişkileri etrafında dönen söylentilere açıklık getirdi...

Evliliği hakkında ortaya çıkan söylentiler hakkında konuşan Hailey Bieber, Demi Lovato’nun ‘4D’ adlı podcast programına katıldı. Röportaj sırasında, kendi ismi yerine kendisine “Justin’in eşi” olarak hitap edilmesini aldırmadığını söyleyen Bieber, “Çok ünlü biriyle evlendiğiniz zaman, insanların sürekli size ‘onun eşi’ olarak sesleneceğini kabul etmeniz gerekiyor. Bu beni rahatsız etmiyor. Günün sonunda biri bana ‘Ah, sen Justin’in eşisin,’ dediği zaman ben de ‘Evet, ben Justin’in eşiyim!’ diye cevap veriyorum. Çünkü burada bir yalan yok” dedi. 

İnsanların kişisel başarılarını da dikkate almasını istediğini söyleyen Bieber, “İnsanlar başarılarımı değiştirip, farklı algılanması için ‘Onun eşi olmasaydın asla tanınmazdın’ demesi beni rahatsız ediyor. Çünkü buna katılmıyorum. Üzgünüm ama kesinlikle katılmıyorum… Tüm iş ilişkilerimi ben kurdum, ben kendi işimi yapıyorum. Kendi işim ve kendi param var” dedi. 

İlişkiye ilk başladıklarında Justin ile ayrıldığı sürede kariyerini geliştirdiğini söyleyen Bieber, “Ayrıldığımız ve uzun süre konuşmadığımız zaman, Hailey’nin kim olduğunu kanıtlamak için çok çalıştım ve hala da bunun için çalışıyorum,” dedi. 2016-2018 yılları arasında birbirlerini hiç görmeyen Hailey ve Justin, Eylül 2018’de sürpriz bir şekilde evlenmişlerdi. 


Demi Lovato ile sohbeti sırasında evlilikleri hakkında dedikodular hakkında da konuşan Bieber, “Benim, bizim ve onun etrafında dönen çok fazla yalan hikaye var. Hatta ‘Justin ona kötü davranıyor’ diye doğrudan inanılmaz uzak bir söylenti bile var. Durum tamamen tersi. Bana inanılmaz saygı duyan, her gün bana özel hissettiren biriyle birlikte olduğum için gerçekten çok şanslıyım. Bunun tam tersini gördüğüm zaman söylentileri hiç anlamıyorum” dedi. 

Eşi Justin Bieber’ın şöhretinden zaman zaman uzak kalmak istediğini itiraf eden Hailey, “Bazen modumun düşük olduğu günler oluyor, dedikoduların arttığı günlerde ‘Bugün uğraşamayacağım,’ diyorum. Sonra Justin geliyor ve bana, ‘Doğruyu söylemek gerekirse sen iyisin, güvendesin, arkadaşların ve ailen tarafından ve tabiiki benim tarafımdan çok seviliyorsun’ diyerek kendimi iyi hissetmemi sağlıyor” dedi. 

Etİketler