HAILEY BIEBER HERKESİN MERAK ETTİĞİ SORUYU YANITLADI

Hailey, Justin Bieber'ı Selena Gomez'den çaldığı iddiaları hakkında konuştu.

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 29 Eylül 2022
HAILEY BIEBER HERKESİN MERAK ETTİĞİ SORUYU YANITLADI Getty Images

Justin Bieber ve Selena Gomez, ünlü dünyasında en çok konuşulan çiftlerden biri olabilir! 2010’da birlikteliklerine başlayan ve Mart 2018’de ayrılan Bieber ve Gomez’in sürekli ayrılıp barıştıkları bir ilişkileri vardı. 2014’te ayrıldıkları bir dönemde Justin, şimdiki eşi Hailey Bieber ile görüntülenmişti ve ikilinin birlikte olduğu söylentileri çıkmıştı. Hailey Bieber, yıllar sonra Justin’i Selena’dan “çaldığına” dair söylentilere cevap verdi. 

‘Call Her Daddy’ adlı podcast yayınına katılan Bieber, sunucu Alex Cooper’ın sorularına yanıt verdi. Hailey ve Justin’in ilişkisi hakkında sorular soran Cooper, aynı zamanda nişanlarına neden bu kadar çok tepki geldiğini sordu. “Zamanlama çok hızlıydı. Ve şimdi, bundan dört sene sonra, ne kadar hızlı olduğunu anlayabiliyorum. Her şey çok hızlı ve çılgıncaydı. O zamanlar ikimize bu çok doğru geldi, gördüğünüz gibi haklıymışız çünkü dört sene sonra hala birlikteyiz,” diyen Hailey, daha sonra Justin’in Selena ile ayrılığı hakkında konuştu. 

Sorularında daha da net olan Cooper, hayranların Hailey ve Justin birlikteliği sonrasında zamanlama hakkında kafalarının karıştığını belirtti. “Eşin, Selena Gomez ile oldukça gözle görülür bir ilişkideydi. İnsanlar, onların birlikte olmaları konusunda takıntılılardı. Sen, Selena ile aynı zamanda, romantik olarak, Justin’le birlikte oldun mu?” diyen Cooper, yıllardır herkesin merak ettiği soruyu yöneltti. Sorunun ardından duraksayan Hailey, “Hayır, bir kez bile değil… Justin ve ben birlikte olmaya başladığımızda, o asla bir ilişkide değildi. Asla. Hiçbir noktada değildi. Başka birinin ilişkisini bozmak benim karakterim değil. Bundan daha iyi yetiştirildim” diye cevap verdi. “Bana olan nefretin çoğu ‘Sen onu çaldın’ düşüncesinden geliyor ve Justin’in başka biriyle olmayı dilediğini düşünüyorlar. Bu düşünceler okey, bunu istediğiniz kadar dileyebilirsiniz ama gerçek olan bu değil” diyen Hailey, “Dışarıdan nasıl göründüğünü anlıyorum ama bu Justin ve Selena için o kapıyı kapatmanın doğru şey olduğunu bildiğim bir durumdu ama elbette, orada çok uzun bir tarih var ve saygı duyuyorum” diye ekledi. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.