HAILEY BIEBER KİMLERİ KISKANIYOR?

Hailey Bieber bile süper modelleri görünce kendini özgüvensiz hissediyor..

Hailey Bieber, Kendall Jenner, Bella ve Gigi Hadid'in yanında kendini nasıl "ezik" hissettiği hakkında konuştu.

Verdiği bir röportajda, "Modellik sektöründe yükselişim biraz yavaş oldu ve bununla baş etmeyi öğrenmek zorunda kaldım. Kızların çoğundan daha kısayım. Boyum 1.76 cm olsa da ben, podyum kızı değilim ve bazı arkadaşlarımdan daha ezikmişim gibi hissediyorum. Kendall'a, Bells'e, Gigi'ye bir bakın... Uzunlar ve her podyumda yürüyorlar" dedi.

Konuyla ilgili Bieber, "Bir süre için, eğer podyumda yürüyemeyeceksem istediğim kariyere sahip olabileceğimden emin olamadım. Casting direktörleri dahil birçok insan bana: 'gerçek bir model olduğunu düşünmüyoruz' dedi" dedi.

Hailey, Jeremy Scott, Off-White, Tommy Hilfiger ve daha birçok tasarıcının podyumunda yürümüş olmasına rağmen, imzasını endüstrinin diğer alanlarına attığını söyledi. "Fotoğraflarda kısa gözükmüyorum. Bana uygun daha ticari bir kariyer inşa ettiğim için kendimle gurur duyuyorum. Bir şovun sunuculuğunu yaptım, büyük Amerikan kampanyalarında yer aldım ve yaparken çok keyif aldığım daha birçok iş yaptım. Bazen hala yolumu bulmaya çalışıyormuşum gibi hissediyorum ama aslında doğru yolda olduğumu biliyorum" dedi.

YAZI: Deniz Akkaya