HAILEY BIEBER MARKA MI KURUYOR?

Yoksa bir ünlü güzellik markası daha mı geliyor?

Hailey Bieber’ın güzellik sırlarını öğrenmeye bir adım yaklaşmış olabiliriz. “Rhodes” göbek adının isim haklarını alan Bieber’ın belgelerinin ortaya çıkması ile Bieber’ın bir güzellik markası kuracağı düşünülüyor. Justin Bieber ile evlendikten sonra 2019’da “Bieber Beauty” markasının haklarını tescil ettiren Hailey Bieber, bu markayı henüz kullanmadı. 

Rhode Beauty hakkında detaylar yok ancak belgeye göre Bieber, banyo, cilt bakımı, saç bakımı, parfüm ve kozmetik ürünlerinin bulunduğu güzellik ve wellness kategorilerinde isim haklarını aldı. Bieber’ın ışıltılı makyajını çok seviyoruz! Bu nedenle umarız bir makyaj koleksiyonu tasarlar!

Ünlülerin güzellik markası yılı olan 2020’de; Rihanna ‘Fenty Skin’ ile yeni bir cilt bakım markası, Pharrell Williams Humanrace ve Alicia Keys Keys Soulcare gibi güzellik markaları yaratmışlardı. 2021’e taşınan güzellik markası trendinde şimdilerde ise Jennifer Lopez’in Halsey’nin ve Priyanka Chopra’nın bakım ürünleri ile tanışıyoruz. Listeye eklenen son isim ise “Rhode Beauty” ile Hailey Bieber oldu!