HAILEY BIEBER, NEFRET MESAJLARINA KARŞI BİR VİDEO PAYLAŞTI

“Lütfen beni rahat bırakın.”

Hailey Bieber son yıllarda pek çok başarıya imza attı. Ama medya ve Selena Gomez hayranları, Bieber’ı rahat bırakmıyor. Medyanın “iğrenç bir şey” olduğunu söyledikten sonra Gomez hayranlarının kendisini rahat bırakmasını belirten Hailey, fotoğraflarına yapılan yorumlarından bıkmış durumda. Çıldırma noktasına gelen Bieber, geçtiğimiz hafta TikTok’tan bir video paylaşarak, nefret dolu yorumlar yapanların kendisini rahat bırakması için kelimenin tam anlamıyla yalvardı. 

“Şu noktada beni rahat bırakın, kendi işime bakıyorum” diyerek kameraya konuşan Hailey, “Hiçbir şey yapmıyorum. Hiçbir şey söylemiyorum, lütfen beni rahat bırakın. Beni rahat bırakmanız için yeteri kadar zaman geçti. Size yalvarıyorum, gerçekten, tek talebim bu” diye ekledi. Kendisine nefret dolu yorum yapanlara mesajını, “Başka bir yerde mutsuz olun” diyerek bitirdi. 

Instagram paylaşımlarda yorum yapabilenlerin erişimini kısıtlayan Hailey’nin fotoğraflarına sadece tanıdıkları ve arkadaşları yorum yapabiliyordu. TikTok videosunda kimden bahsettiğini direkt olarak söylemese de bu kişilerin Selena Gomez hayranları olduğu düşünülüyor. Selena ile ayrıldıktan altı ay sonra Eylül 2018’de Hailey ile evlenen Justin Bieber, neredeyse dört yıldır Hailey ile birlikte. Ancak bazı Gomez hayranları, Justin ve Selena’nın on yıllık ayrılıp barışarak süren ilişkisinden vazgeçmiş değil. 

Sosyal medyada defalarca karşılaştırılan ve eleştirilerle mücadele eden Selena ve Hailey, iyi bir noktada olduklarını söylemelerine rağmen nefret mesajlarından kaçamıyorlar. 2020’de Justin Bieber da eşi Hailey’e online zorbalık yapan bir ‘Jelena’ hayranına yazmıştı. “İnsanlara önceki ilişkimin daha iyi olduğunu söylemelerini söylemek… Sadece bunu paylaşmak istedim ki insanlar her gün nelerle karşı karşıya olduğumuz hakkında bir fikir edinsinler. Doğru yolu seçmek son derece zordur,” diyen Bieber, “Bu gibi insanların, bu dünyada en çok sevdiğim kişiye zorbalık yapmak için insanları bir araya getirmeye çalıştığını görüyorum. Bu doğru değil,” diye eşi Hailey’i savunmuştu.