Hailey Bieber Ve Justin Bieber'dan Sürpriz Haber!

Hailey Bieber, hamile olduğunu açıkladı.

Buse Saray BUSE SARAY 09 Mayıs 2024
Hailey Bieber Ve Justin Bieber'dan Sürpriz Haber! Getty Images

Hailey Bieber büyük haberi verdi! Hailey ve Justin Bieber, ilk bebeklerini bekliyor. Bieber, hamile olduğunu bir fotoğraf çekiminin videosunu paylaşarak Instagram'da duyurdu.İki aylık bir nişanlılığın ardından ilk kez Eylül 2018'de evlenen çift, çocuk sahibi olmak ve bunu genç yaşta istedikleri konusunda oldukça hep açık oldu.
Hailey 2021'de bir aile kurmaktan bahsetti. "Genç yaşta evlenmek, genç bir aile sahibi olmak ve bir hayat kurmaktan bahsetmiştik. Birbirimizle birlikte olmak istediğimizi bilmeden önce bile..."

Hailey, bir röportajında, "Belki 18 yaşındayken çocukları belirli şeylere göre yetiştirmeme fikri hoşuma gitmişti ama şimdi hayatım 18 yaşıma göre çok farklı" dedi. “Henüz burada bir çocuk bile yokken ne yapacağımı ya da yapmayacağımı söylemek çok zor. Henüz köpek ebeveyni dışında ebeveyn olmanın nasıl bir his olduğunu bile bilmiyorum. Ve bu hiçbir şekilde aynı şey değil." demişti.

Bir gün ebeveyn olmanın heyecanını da dile getirmişti; "Bu, zamanı geldiğinde gerçekleşecek bir şey" dedi. “Ve dürüst olmak gerekirse, günün sonunda insanların bunu bu kadar önemsemesi çok komik. Bırakın ben bedenim ile yapmak istediğimi yapayım, siz de vücudunuzla yapmak istediğinizi yapın; bırakın öyle olsun."SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.