HAILEY BIEBER’IN GÜZELLİK MARKASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Hailey sonunda cilt bakım koleksiyonu söylentilerini doğruladı!

Biraz daha sabır! Hailey Bieber’ın cilt bakım markasının satış tarihi belli oldu. Youtube kanalı üzerinden ‘Rhode’ adlı yeni güzellik markası hakkında konuşan Bieber, hayranlarının sorularını yanıtladı. Bir hayranının güzellik markası hakkındaki soruyu pas geçmeye çalışan Bieber, “Biraz gizemli olacağım, Rhode uzun zamandır çalışma aşamasında ve çok yakında tamamlanacak. Ürünlerim 2022’de geliyor ve çok ama çok heyecanlıyım. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar” dedi. 


Söylentilerden beri ilk defa Bieber’ın ağzından Rhode markası hakkında bir yorum almış olduk! Henüz bir paylaşımı olmasa da Rhode’un Instagram hesabını da şimdiden takip edebilirsiniz. Geçtiğimiz senenin başında bir Youtube kanalı açan Bieber, güzellik ve yaşam hakkında birçok farklı içerik hazırlıyordu. Şimdi ise yeni markasını kendi kanalından duyuran Bieber’dan cilt bakım tüyoları dinlemeye hazır olun!

Markasının ismi için göbek adını kullanan Hailey Bieber, Demi Lovato’nun ‘4D With Demi Lovato’ programında yeni bir girişimden bahsetmişti. “Güzellik dünyasına giriş yapacağım ve çok heyecan verici bir şirket kuruyorum. Pandeminin başından beri bunun üzerinde çalışıyoruz, yani iki senedir diyebilirim,” diyen Bieber, “Sanırım ilk kez olmam gereken yeri buldum ve yapmam gereken şey de buymuş” diye eklemişti.