HALA EN GÖZDE!

HALA EN GÖZDE!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Şubat 2014
HALA EN GÖZDE!
Çocuk yaşta, ilk olarak oyunculukla kamera önüne geçen, ardından Chanel, Burberry, Stella McCartney, Fendi gibi büyük markaların defilelerinde yer alan, birçoğunun aynı zamanda kampanya yüzü olan Cara Delevingne hala moda haftalarının vazgeçilmez yüzü olmayı sürdürüyor.

‘Hala' darken yaşından bahsetmiyoruz. Londra doğumlu İngiliz model henüz 20'sinde! Fakat moda sektöründe hızlı tüketilenin sadece ürünler olmadığını düşünürsek, Cara'nın Chanel şovunu Karl Lagerfeld'le birlikte kapatacak kadar popüler olması, insanların ondan sıkılmaması şaşırtıcı. (Açık konuşalım: Biz biraz sıkılmış olabiliriz.)

Kendisi gibi model olan ablası Poppy Delevingne'in aksine komik ve aykırı tavırlarıyla her zaman şaşırtan Cara, özgün stiliyle de merak ediliyor. Moda haftalarında sadece podyumda değil, dışarda da yakından izleniyor. Biz de bu sebeple, hazır moda haftaları devam ederken ünlü modelin stiline yakından bakmaya karar verdik.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.