HALLE BERRY 18 SENE SONRA BOND KIZI STİLİNİ YENİDEN YARATTI

Berry, 2002 yılındaki halinden daha fit olabilir!

Akıllara birçok rolü ile kazınan Halley Berry, en büyük hayran kitlesini 2002 yapımı ‘Die Another Day’ adlı James Bond filmindeki Giacinta ‘Jinx’ Johnson karakteri ile kazanmıştı. Filmin bir sahnesinde turuncu beyaz kemerli bir bikini giyen Halle Berry, unutulmaz film stilleri arasında yer almıştı. Bu unutulmaz sahneyi yeniden yaratan ve tam bir Bond kızı gibi görünen Halle Berry, geçtiğimiz günlerde Instagram’da turuncu bikinili ve hasır şapkalı bir fotoğraf paylaştı. 

Halle Berry 'Die Another Day' Filminde (MGM Pictures)

İkonik pixie kesim saçlarını uzatan Halle Berry, kemer detaylı turuncu bikinisi ile belki de 18 sene öncesinden daha fit görünüyordu! 53 yaşında olan Halle Berry, yıllardır eğitmeni Peter Lee Thomas ile beraber yaptığı yoğun egzersiz programını paylaşıyor. Fit vücudu için çok çalıştığını belirten Berry, eskisinden daha sıkı bir vücuda sahip olabilir.


Pandemiden önce eğitmeni Peter ile her gün 90 dakika egzersiz yaptığını söyleyen Berry, çoğu zaman sohbete daldıklarını itiraf etmişti. “20 dakikalık bir egzersiz, hareketlerine göre sizi çok yorabilir,” diyen Berry, pandemi sırasında daha kısa bir egzersiz programı takip ettiğini söylemişti.Etİketler