HARPER’IN GARDIROBU SATIŞTA!

Victoria ve David Beckham'ın kızları Harper'ın kıyafetleri satışa çıkarıldı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Haziran 2015
HARPER’IN GARDIROBU SATIŞTA!
David Beckham ve Victroria Beckham'ın güzel ve şimdiden moda ikonu olan kızları Harper Beckham'ın gardırobundan bazı parçalar satışa çıkarıldı. 4 yaşındaki Harper'ın annesi Victoria Beckham, ‘Save The Children' vakfına bağış yaparak 25 tane kombini ‘Fashion Saves Lives Sale' (Moda Hayatları Kurtarır İndirimi) kampanyası için satışa çıkarttı.

Kıyafetlerin arasında, Harper'e özel tasarımlardan tutun da Chloe, Marc Jacobs, Gucci, Ralph Lauren ve Stella McCartney gibi ünlü tasarımcıların koleksiyonlarından da parçalar bulunuyor. Victoria Beckham, kampanya için tüm kombinleri kendi oluşturdu. Beckham, çok konuşulan bağışı hakkında ‘Böyle bir kurumun kampanyasına katıldığım için çok mutluyum. Bir anne olarak, nerede yaşarlarsa yaşasınlar tüm çocukların sağlıklı ve mutlu bir hayatı hak ettiğine inanıyorum. Herkes bağış yaparak ya da yapılan bağışları satın alarak bu kampanyaya destek olup, çocuklara daha iyi bir gelecek verebilir.' dedi.

Kampanyaya Beckham dışında, Kate Moss, Erin O'Connor ve Jade Jagger gibi ünlü isimler de katıldı. Kıyafetler, Londra'da ‘Mary's Living & Giving'de satışa çıkarılacak ve ayrıca internet üzerinden de alınabilinecek.

Harper Beckham'ın kıyafetleri daha önce çok konuşulmuş, kendisi için moda blogları açılmıştı. Harper'ın nerede, ne giydiği neredeyse dünyaca ünlü starların kıyafetlerinden daha çok gündeme geliyordu. Eğer, siz de hem bu çok konuşulan kombinlerden almak hem de kendini dünyadaki tüm çocukların daha iyi bir yaşama sahip olması uğruna adamış bir sivil toplum kuruluşu olan ‘Save The Children'a destekte bulunmak isterseniz, vakfın sitesine bir göz atın deriz!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.