HARRY STYLES EKRANLARA DÖNÜYOR

Olivia Wilde’ın yönetmenliğini üstlendiği yeni filmde Dakota Fanning ve Florence Pugh gibi isimler de var!

Olivia Wilde hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışıyor! Harry Styles, Dakota Johnson ve Florence Pugh gibi isimleri yeni ‘Don’t Worry, Darling’ filmi için bir araya getiren Wilde, şimdiden bizi heyecanlandırmayı başardı. Kamera arkasındaki ilk deneyimi ‘Booksmart’ ile yönetmenlik kariyerini başlatan Wilde, şimdi yeni filmin senaryosunu da üstleniyor. 1950’lerde Kaliforniya’da ütopik bir çölde geçen film, psikolojik gerilim olarak tanımlanıyor. 

14 Mayıs’ta Styles ile çalışacağı için heyecanlı olduğunu söyleyen Wilde, Harry Styles’ın Florence Pugh’nun karakterinin eşini canlandıracağını söylemişti. Öncesinde Shia LaBeouf’un canlandıracağı duyurulan projede, LaBeaouf programındaki farklı filmler sebebiyle Wilde’ın prodüksiyonundan ayrılmıştı. 


Collider’ın haberine göre Alice adında mutsuz bir ev hanımını canlandıran Florence Pugh, çevresinde tuhaf olaylar gerçekleşmeye başlayınca akıl sağlığını sorgulamaya başlıyor. Alice’in Jack adındaki ‘karanlık sırlar’ saklayan eşini canlandıran Styles’ın yanı sıra Dakota Johnson da Alice’i yaşadıkları yer konusunda uyarmaya çalışan  ‘tuhaf ve paranoya’ komşularını canlandırıyor. 


Nisan ayında projeye katıldığı duyurulan Florence Pugh, heyecanını Instagram üzerinden paylaşarak, “Dünyadaki tüm bu olaylar bittiğinde bu projeye katılacağım için sabırsızlanıyorum. O zamana kadar maskeleri takın, eldivenlerinizi kuşanın ve evde kalın. Senaryoyu 17,000 defa okudum çünkü bu Olivia Wilde!” yazmıştı. 

Kadroda başka hangi isimlerin olacağını merak ediyorsanız, Chris Pine’ın da Wilde’ın yeni filminde olduğunu söyleyebiliriz! Toplumdaki karizmatik lideri canlandıracak olan Pine’ın yanı sıra Wilde’ın da yardımcı bir karaktere hayat vereceği söyleniyor. Henüz vizyon tarihi hakkında detay paylaşılmasa da bu yıldız dolu filmin prodüksiyonunun Sonbahar aylarında başlaması bekleniyor.