HARRY STYLES'IN TERAPİ İTİRAFI

Styles’ın terapi ile ilgili bakış açısı değişmiş!

Harry Styles’ı sevmek için sebebe ihtiyacımız yok! Harika sesi, ‘cool’ dövmeleri, cinsiyetsiz stili ve çok daha fazlası… Ama Styles’ın kısa bir süre önce verdiği röportajda mental sağlık hakkında yaptığı yorumları daha da çok takdir toplamasına sebep oldu. Better Homes & Gardens’a bir röportaj veren Styles, terapiye gitmenin bakış açısını değiştirdiğini anlattı. “Terapiye gitmenin sizde bir sorun olduğu anlamına geldiğine inanıyordum” diyen Styles, “Buna ihtiyacım olmadığını söylemek istiyordum” diye ekledi. 

Bu bakış açısının değiştiğini anlatan Styles, terapiye gittikten sonra hayatında birçok kapı açıldığını ekledi. “Bence yaşamak, mutlu olmak ve acı çekmek yaşamın gerçekleri” diyen Styles, “Kendini kaybederek ağlamak ve gülmek… Bunun bir açıklaması yok. Ama bu gerçekten beni daha çok yaşıyormuş gibi hissettiriyor” diye ekledi. 

Herkesin özel hayatına hakim olmasının utanç verici olduğunu söyleyen Styles, “Uzun bir süre benim olan tek şeyin ilişkilerim olduğunu düşünüyordum. Bu beni utandırıyordu, insanların ilişkilerimin olmasını bilmesi bile utanç vericiydi. Ama sonra ‘Neden utanıyorum ki?’ diye düşündüm. 26 yaşında yetişkin bir adamım ve bekarım. Tabii ki ilişkilerim olabilir” dedi.