HEIDI KLUM VE TOM KAULITZ EVLENDİ!

Heidi Klum ve Tom Kaulitz çifti geçtiğimiz hafta sonu İtalya'da evlendi. Klum'un gelinliği görenleri büyüledi..

2019 Şubat ayında gizli bir tören ile evlenen çift, Aralık ayında Instagram üzerinden bu güzel haberi takipçileri ile paylaşmışlardı. Şubat ayında düzenlenen törende Heidi Klum'un nasıl bir gelinlik giydiği gizemini korurken, 3 Ağustos'daki törende giydiği gelinlikle adeta bir peri masalından fırlamış gibi gözüküyordu. Çift, cumartesi günkü evlilik törenleri için Christina O ismindeki lüks yat ile İtalya'nın Capri adasına geçti. People'ın haberine göre, lüks yat bir zamanlar Aristotle Onassis'e aitti ve daha önce Prenses Grace Kelly ile III Prens Rainier da bu yatta evlendiler. Klum da büyüleyici gelinliğiyle bir kraliyet üyesinden farksız gözüküyordu.


Klum, pazartesi günü Instagram sayfasında hafta sonuna ait ilk fotoğrafı paylaştı. "Başardık ❣Bay&Bayan Kaulitz ❤️❤️❤️❤️❤,"

Klum, uzun, straplez, kolları düşük ve eteği oldukça kabarık, komple dantel detaylı bir gelinlik giymeyi seçmiş fakat gelinliğin hangi tasarımcıya ait olduğu hala gizemini koruyor. Gelin makyajı ve saçı için de bohem bir tarz seçmiş güzel model.

Klum, büyük haberi ilk olarak Aralık 2018'de parmağındaki devasa yüzüğü Instagram'da paylaşarak fanlarına duyurmuştu.Bu paylaşımının ardından Şubat ayında Entertainment Tonight'a verdiği röportajda düğünün ne zaman olacağıyla ilgili, "İkimiz de Almanız. Çok organize ve tam doğru zamanda gerçekleşecek bir düğün olacak. Çok çok çok organize olacak," demişti.