HEIDI KLUM’UN 2022 CADILAR BAYRAMI KOSTÜMÜ

Klum bir solucana dönüştü!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 01 Kasım 2022
HEIDI KLUM’UN 2022 CADILAR BAYRAMI KOSTÜMÜ Getty Images

Birçok ünlü Cadılar Bayramı kostümleri için çok emek harcıyor ancak kimsenin Heidi Klum kadar ekstrem boyutlara gittiğini düşünmüyoruz! Cadılar Bayramı değişimleri ile bilinen Klum, her sene gerçekleştirdiği partisi için kocaman bir solucana dönüştü. Klum’ın eşi Tom Kaulitz, solucanı yakalayan bir balıkçı olarak kamera karşısına geçerken, bu kostüm üzerinde son iki yıldır çalışıldığı öğrenildi. Bu kostüm fikrinin viral olan “Solucan olsam da beni sever miydin?” sorusundan esinlendiğini söyleyen Klum, internetteki popüler şakayı bir kostüme dönüştürme kararı vermiş!

Heidi Klum 2022 Cadılar Bayramı Kostümü (Getty Images)

Son iki yıldır bu kostüm üzerinde çalıştığını anlatan Klum, kostümün kendisinin yapımının ise aylar sürdüğünü belirtti. Entertainment Tonight’a konuşan Klum, “Kostümün yapımı çok uzun sürdü. Birkaç ay üzerinde çalıştık,” dedi. Partisini New York’ta veren Klum, ilk başta ağaç olmak istediğini ancak eşinin bunun çok zor olacağını söyledikten sonra “kutunun dışında düşünmeye karar verdiğini,” söyledi. “Cadılar Bayramı hayranlarımı veya kendimi hayal kırıklığına uğratmak istemedim,” diyen Klum, “Çünkü inanılmaz, beklenmedik bir şey bulmak her yıl kendimle içsel bir meydan okuma. Bunu bu yıl başardığımı hissediyorum, şimdi gerçekten işe yaramasını umuyorum. Asla deneme olamıyor. Kostümlü prova yok, yani o gün yaptığımda ya işe yarıyor ya da yaramıyor, umarım işe yarar,” diye ekledi. 

Heidi Klum 2022 Cadılar Bayramı Kostümü (Getty Images)

Makyaj sanatçısı Mike Marino ve Prosthetic Renaissance ekibinin solucan fikrine çok şaşırdığını anlatan Klum, “Mike’ı aradım ve ‘Beni bir solucana dönüştür,’ dedim. Bana ‘Ne?’ diye cevap verdi. Başta hiç yapmak istemedi ve sürekli yeni bir fikir bulmamda ısrar etti. Ama bir fikre aşık olduğum zaman bundan dönüş yapmak istemiyorum,” dedi. Kırmızı halıya solucan kostümüyle çıkan Klum, parti sırasında vücudunu saran bir tulum tercih etti. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.