HENRY CAVILL VE DUA LIPA’NIN YENİ CASUS GERİLİM FİLMİNE İLK BAKIŞ

Argylle, Dua Lipa'nın ilk ciddi oyunculuk rolü!

Apple TV'nin yaklaşan casus gerilim filmi Argylle’den, Henry Cavill ve Dua Lipa'nın yer aldığı yeni bir görüntü paylaşıldı. Cavill, yönetmen Matthew Vaughn'un bu yeni filminde başkarakter olarak rol alıyor ve Lipa, Lagrange rolüyle ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

Film, amneziden muzdarip yetenekli bir casusu takip ediyor; uzmanlık alanı casus romanları olan başarılı bir yazar olduğuna inanmaya yönlendiriliyor.

Cavill, ilk fotoğrafı Instagram'da yayınladı, ancak sosyal medyada Cavill, Lipa ve West Side Story'nin çıkış yapan yıldızı Ariana DeBose'un ilk görüntülerini içeren kısa bir tanıtım videosu da yayınlandı. Fotoğrafta Cavill, keskin zümrüt yeşili bir takım elbise giymiş ve parıldayan altın bir elbise giymiş Lipa ile yakın dans ederken görülüyor.

Lipa aynı fotoğrafı Instagram'da 80,3 milyon takipçisiyle paylaştı; “İlk bakış!! Çok yakında… #Argylle @marv_films.”


Kısa tanıtım, Cavill'in Argylle'ine başka bir bakış sunuyor, çünkü seslendirmede “Casus ne kadar büyükse yalan da o kadar büyük” diyor. DeBose'un karakteri birine nazlı bir bakış atarken görülüyor, başka bir sahnede Argylle ve Lagrange dans pistinde görülüyor. Kısa video, Lipa'nın Lagrange'ının dans pistinin ortasında tek başına dans etmesiyle sona eriyor.

Film, Jason Fuchs'un yazdığı senaryodan Matthew Vaughn tarafından yönetiliyor ve Ellie Conway'in aynı adlı yeni kitabına dayanıyor. Argylle'de Cavill ve Lipa'nın yanı sıra Bryce Dallas Howard, Sam Rockwell, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, Ariana DeBose, Rob Delaney, John Cena ve Samuel L. Jackson gibi yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu yer alacak.

Cavill muhtemelen en çok Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice ve Justice League'de ikonik süper kahraman Superman rolüyle tanınmaktadır. Son zamanlarda Netflix'in Enola Holmes'unda Sherlock Holmes ve Netflix'in hit dizisi The Witcher of Rivia'nın Geralt'ında rol aldı ve daha sonra Enola Holmes 2 ve The Rosie Project filmlerinde izlenecek. Argylle, Dua Lipa'nın ilk ciddi oyunculuk rolü olacak. Lipa uluslararası bir pop yıldızı ve üç Grammy kazandı. Lipa'nın 2017'deki ilk albümü, dünya çapında birçok ülkede platin sertifikası aldı.

Conway'in romanı henüz piyasaya sürülmedi, ancak bu yıl 29 Eylül'de raflara çıkması planlanıyor. Argylle'deki üretim, Avrupa genelinde Ağustos 2021'de başladı. Argylle, üç bölümlük bir film üçlemesinin ilk bölümü olacak. Argylle'in şu anda resmi bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl içinde Apple TV+'da piyasaya çıkması bekleniyor.