HIZLI AŞK: THERON&PENN

Ocaktan beri ayrılmaz ikili olan Charlize Theron ve Sean Penn'in aile planları!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 31 Mart 2014
HIZLI AŞK: THERON&PENN
Dedikodular yeni yılla beraber bir araya geldiklerini fısıldıyordu. Bir ay önce de bunu elele katıldıkları G-Star&Hennessy Privilege Celebrate partide teyit ettiler: Hollywood'un iki başarılı ismi Charlize Theron ve Sean Penn resmi olarak birliktelerdi!

Hollywood ‘celebrity meets celebrity' tadındaki haberlere zaten alışkın. İki ünlünün bir araya gelmesine ve tutkulu bir birliktelik yaşamasına kimse çok da yabancı değil. Yan yana geldiklerinde arada ‘ufak' bir boy farkı olması ve bu boy farkının Theron'u artık düz ayakkabılarla haşır neşir hale getirmesini saymazsak aslında birbirlerine son derece yakıştıklarını da söyleyebiliriz.~Bu ilişkide enteresan olan tarafsa, henüz üçüncü ayını yeni dolduran bu beraberliğin bir ilişkiden çıkıp ‘aile' tablosuna bürünmesinde. Zira söylentilere göre ikili bir çocukları olmasına karar vermiş ve evlat edinmek için araştırmalara başlamış! Bunda tek çocuk olarak büyüyen Theron'un küçük oğluna bir kardeş kazandırmak istemesi ve ona deli gibi aşık olduğu ve oğlu Jackson'a da bayıldığı fısıldanan Penn'in de buna karşı çıkmamasının payı büyük olmalı. Penn'in evine taşınan Theron'un aile tablosunu tamamlamakta acele etmesini anlamak güç değil!

38 yaşındaki Theron oğlu Jackson'u 2012'de evlat edinmişti. 53 yaşındaki Sean Penn ise Robin Wright ile olan evliliğinden Dylan (23) ve de Hopper Jack (20) adında iki çocuğu var. Öyle görünüyor ki, hızlı aşk, kalabalık bir aile olma yolunda ilerliyor!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.