HOLLYWOOD’UN BAŞAK BURCU KADINLARI

Dikkat! Başak kadınlarının zamanı geldi!

Buse Saray BUSE SARAY 24 Ağustos 2022
HOLLYWOOD’UN BAŞAK BURCU KADINLARI

23 Ağustos'ta başlayan 22 Eylül'e kadar sürecek olan Başak burçlarının mevsimine resmi olarak girdik.Başaklar mükemmel yöneticilerdir ve oldukça detay odaklıdırlar. Akıl ve iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilen bu kişiler, mükemmel müzakereciler ve planlayıcılardır. Konsantre olabildiklerinde, başkalarına hizmet edebildiklerinde ve uzun vadeli projeler ve ilişkiler kurduklarında başarılı olurlar.

Başak burçları, doğal olarak zeki, esprili ve hızlıdır. Akılları o kadar hızlı hareket eder ki bazen başkalarının yetişmesi zor olur! Başakların için utangaç, mütevazı ve hatta belki biraz sıkıcı olduklarını düşünebilirsiniz. Yanlış. Her ne kadar sosyal adalet ve insani amaçlara olan tutkularında ve ayrıca her zaman güvenebileceğiniz arkadaşlar oldukları gerçeğinde meleksi yönlerini kesinlikle görebilseniz de… Başaklar toprak burçlarıdır, bu da onların şehvetli oldukları anlamına gelir. Pek çok Başak korunmaya eğilimlidir ve doğrucudur ancak gerçek benliklerini görmenize izin vermeden önce size güvenebileceklerinden emin olurlar.

HOLLYWOOD’UN ASLAN BURCU KADINLARI

 
İşte çılgın Hollywood dünyasının tutkulu Başak kadınları…


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.