İKİNCİ BARBIE FİLMİ HAYAL OLDU

Margot Robbie pembe rüyalardan arınıyor...

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 10 Ağustos 2023
İKİNCİ BARBIE FİLMİ HAYAL OLDU Warner Bros.

Barbie hayranları Margot Robbie ve Ryan Gosling’in başrolde olduğu filmin hasılatının 1 milyar doları geçiyor olmasını kutluyor olabilir… Ancak şu an söyleyeceklerimiz onları pek de mutlu etmeyecek. Greta Gerwig’in dünya çapında ses getiren ve bir pazarlama harikası olarak görülen yeni Barbie filmi, elde ettiği başarı ile ikinci filmin çekileceği söylentilerini başlatmıştı. Ancak ne yazık ki devam filmi düşündüğümüz kadar kesin değil!


The Hollywood Reporter’ın haberine göre, aynı zamanda yapımcı koltuğunda oturan Margot Robbie’nin ikinci film ile alakalı bir anlaşması bulunmuyor. Aynı şekilde Ryan Gosling’in de ikinci filme sıcak bakmadığı belirtildi. Genelde devam filmlerinde yer almayı tercih etmeyen Gosling’in ikinci Barbie filmini de reddettiği düşünülüyor. 


Devam filmini güvence altına almaya çabaladığı söylenen Warner Bros, görüşmelere rağmen yönetmen Greta Gerwig’i de ikna edememiş. Potansiyel devam filminin olmamasının bir başka sebebi ise yazar ve oyuncuların devam eden grevi. Grevler devam ederken, dahil olan isimlerden hiçbiriyle bir anlaşma üzerinde çalışılmayacak. Daha önce Gerwig, rekor kıran filmin olası bir devam filminden, “Şu anda sahip olduğum tek şey bu. Her filmin sonunda sanki başka bir fikrim olmayacakmış gibi hissediyorum ve yapmak istediğim her şeyi yaptım. Başka birinin hayalini ezmek istemem ama benim için şu anda tamamen sıfırdayım” diyerek bahsetmişti. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.