İNGİLTERE KRALİYETİNDEN BU YIL BİR DÜĞÜN DAHA GELİYOR

Bu sene bir prenses daha evleniyor.

Kraliyet düğün severlere güzel bir haberimiz var! Bu sene Prens Harry ve Meghan Markle’ın yanı sıra, tahtın sekizinci sırasındaki Prenses Eugenie erkek arkadaşı Jack Brooksbank ile evleniyor.

27byaşındaki prenses, Prens Andrew ve York Düşesi Sarah Ferguson’un ikinci kızı.

Brooksbank ile birkaç senedir birlikte olan Prenses Eugenie bu ayın başında Nicaragua’da nişanlanmıştı.Buckingham Sarayının resmi açıklamasına göre, düğün Sonbaharda Prens Harry ve Meghan Markle’ın da evleneceği St George’s Chapel’daki Windsor Kalesinde gerçekleşecek. Buckingham Sarayının sözcüsüne göre Kraliçe çifte en iyi dileklerini iletiyor.

Hauser ve Wirth Galerisinin Direktörü olan Prenses Eugenie, BBC haberine göre kraliyet ünvanını önemsemiyor ve Brooksbank’in soyadını almayı düşünüyor. 31 yaşındaki Brooksbank, eskiden Londra’daki Mahiki kulübünün yöneticisiydi ve 2016’da işini bırakarak kendi alkol şirketi Jack Brooksbank Ltd. şirketini kurdu. Prenses Newcastle Üniversitesinde öğrenciyken 2010’da İsviçre’de bir kayak merkezinde tanışan çift uzun süredir beraber. Prenses’in annesi de bu güzel haberi çiftin resmini Twitter’dan paylaşarak kutladı. 
.