INSTAGRAM’I OLMAYAN ÜNLÜLERİN INSTAGRAM’I OLSAYDI…

Olsen kardeşleri, Adam Driver ve Meryl Streep gibi isimler Instagram açmaya karar verirse hesapları nasıl görünürdü?

“Instagram’ın var mı?” “Hayır yok.” Böyle bir konuşmanın günümüzde gerçekleşebileceğini düşünüyor musunuz? Neredeyse herkesin Instagram’ı olduğu bir dönemde bazı insanların gerçekten de yok! Uzun süredir dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’a katılmasını beklediğimiz Jennifer Aniston bile 15 Ekim’de kendine bir hesap açarak dünyanın en hızlı 1 milyon takipçiye ulaşan ismi olmuştu. O günden bu yana milyonlarca beğeni alan Jennifer Aniston, ilk paylaşımında ‘Friends’ ekibi ile bir fotoğraf paylaşmıştı. 

Şimdi ise gönülden Instagram hesabı açmasını istediğimiz iki isim daha var: Mary-Kate ve Ashley Olsen! Çocukken ekranlarda gördüğümüz Mary-Kate ve Ashley Olsen, bir dönemin en popüler oyuncuları arasındaydı. Hollywood’un en gözde ikizleri kariyerlerini değiştirerek moda sektörüne atılım yaptılar. 2006’da ‘The Row’ markasını kuran Mary-Kate ve Ashley Olsen, 2014, 2018 ve 2019’da CFDA Ödüllerinde ‘En İyi Aksesuar Tasarımcısı’ Ödülünü ve 2015’te ise ‘En İyi Kadın Giyim Tasarımcısı’ Ödülünü almışlardı. Hollywood’dan sonra şimdi de moda sektörünün en sevilen isimleri olan Mary-Kate ve Ashley Olsen’ın neden Instagram’da olmadıkları hala kafamızı kurcalayan sorular arasında. 

Olsen kardeşlerin yanı sıra birçok ünlünün daha Instagram hesabı olmadığını fark etmişsinizdir! Yıldızların sosyal medya hesabı açmamaları için birçok neden olabilir: özel yaşam gizliliği eksikliği, ruh sağlığı etkileri ve sevilir bir imaj koruma baskıları… Tina Fey, Adam Driver, Greta Gerwig ve Meryl Streep çok sevilen ama Instagram hesapları olmayan ünlüler arasında! Oscar rekoru olan Meryl Streep’in paylaşımlarını görmenin yanı sıra, komedyen Tina Fey’in paylaşımları ile günümüzü şenlendirmek ne güzel olurdu değil mi? Bu nedenle biz de hayallerimizin gerçek olması umuduyla “Instagram’ı olmayan ünlülerin hesapları olsa nasıl olurdu?” sorusunu cevaplıyoruz!