IRINA SHAYK VE BRADLEY COOPER YENİDEN BİRLİKTE Mİ?

Eski sevgililer New York sokaklarında görüntülendi…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 12 Kasım 2022
IRINA SHAYK VE BRADLEY COOPER YENİDEN BİRLİKTE Mİ? Getty Images

Irina Shayk ve Bradley Cooper, Haziran 2019’da ayrılmış olabilir ancak herkes yeniden birlikte olduklarına ikna olmuş durumda! Geçtiğimiz hafta yeniden birlikte olduklarına dair söylentileri artıran Shayk ve Cooper, New York sokaklarında oldukça samimi bir şekilde görüntülenmişlerdi. 

Çiftin birlikte olduğunu doğrulayan Daily Mail, aynı zamanda New York’taki yürüyüşlerinin çok samimi olduğunun altını çizdi. El ele tutuşarak yürüyen ve daha sonra sarılırken görüntülenen Shayk ve Cooper, daha önce de kızlarını birlikte büyüteceklerini belirtmiş ve ilişkilerinin arkadaşlıktan fazla olmadığını söylemişlerdi. Bu fotoğrafların üzerine aynı iki etkinliğe katılan Shayk ve Cooper, kırmızı halıda ayrı ayrı poz vermişlerdi. Geçtiğimiz haftalarda Bahamalar’da tatile giden Shayk, Bradley Cooper ve kızları Lea ile bir fotoğraf serisi paylaşmıştı. Fotoğraflarda renkli bir bikini ile sahilde görünen Shayk, bir diğer fotoğrafta ise Cooper ile birlikte poz vermişti. Fotoğrafı tek bir kırmızı kalple paylaşan Shayk, 2019’da ayrıldığı Cooper ile son dönemlerde eskisinden çok daha sık görüşmeye başladı. Henüz iki taraftan da bir doğrulama veya yalanlama gelmese de ikilinin samimi görüntüleri söylentileri artırmaya devam edecek gibi duruyor. 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.