IRINA SHAYK VE KANYE WEST AYLARDIR ROMANTİK BİR İLİŞKİ YAŞIYORMUŞ

Kanye West'in doğum gününü, Paris'te birlikte kutlamışlar...

Irina Shayk ile  Kanye West'in aşk yaşadığı iddiaları bir süredir konuşuluyordu. TMZ, Kim Kardashian'ın Kanye West'ten boşanma davası açmasından dört ay sonra, görünüşe göre West'in Irina Shayk ile hayatına devam ettiğini bildirdi.

Bradley Cooper'ın eski kız arkadaşı ve dört yaşındaki kızları Lea De Seine'nin annesi Shayk ile West’in ilişkisi, birden fazla kaynak tarafından “yüzde 100 romantik olarak birlikteler” denilerek doğrulandı. Ancak kaynaklar, bu noktada ne kadar ciddi olduklarının belirsiz olduğunu söylüyor.

West ve Shayk, geçtiğimiz Salı günü West'in 44. doğum gününde Fransa'nın Provence bölgesinde görüntülendi. Fotoğraflar Daily Mail'de ortaya çıktı. TMZ, “Bazı arkadaşlarıyla lüks bir butik otelin arazisinde dolaşırken görüldüler, ama aynı zamanda kendi başlarına da mutlu bir çifte çok benziyorlardı ”diye yazdı. Çift, çarşamba günü birlikte özel bir jet ile Amerika'ya döndü.

Görünüşe göre Shayk ile West bir süredir çıkıyor. Çifte yakın kişiler, Mart ayından beri görüştüklerini söylüyor. Nisan ayı sonlarında DMX'in anma töreninde birlikte oldukları öğrenildi. Shayk, Balenciaga x Yeezy DMX sweatshirti giyerken görülmüştü. Aslında ilişkilerine dair mesaj vermiş...

West ve Shayk'ın birbirlerini nasıl tanıdıklarını merak ediyorsanız, görünüşe göre ikisi en azından on yıldan uzun süredir tanışıyorlar. 2010 yılında, Shayk West'in “Power” müzik videosunda yer aldı ve iki yıl sonra Paris Moda Haftası'nda Yeezy'nin Sonbahar/Kış moda koleksiyonu için yürüdü. Yani tamamen yabancı değiller.


E!, bu haftanın başlarında Kardashian'ın şu anda kimseyle çıkmadığı bildirdi. Başka bir kaynak, Kardashian'ın sağlam ve normal birini bulmak istediğini söyledi. Bu henüz olmamış gibi görünüyor. Acelesi olmadığı ve bekâr olmaktan mutlu olduğunu, sonunda yeniden birini bulmak istediğini ama bu kişinin doğru kişi olduğundan emin olmak istediğini söylediğini bildirildi.