JACOB ELORDI'NİN YENİ AŞKI BIANCA FINCH HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ

Söylentilere göre...

Jacob Elordi'nin aşk hayatında hiçbir zaman sıkıcı bir an yoktur ve tüm genç kızların hep bekâr kalmasını dileğine rağmen, oyuncunun başka planları var gibi görünüyor. Geçen yıl kız arkadaşı Kaia Gerber ile ayrıldıktan sonra Elordi flört sahnesine biraz mesafeli davrandı; şimdiye kadar…

Son zamanlardaki sokak fotoğrafları, Jacob'ın başka bir model olan Bianca Finch ile çok samimi olduğunu gösteriyor. Bir park randevusunda görüldü, insanlar çiftin yeni bir ikili olduğuna ikna oldular, ancak resmi onay (ya da inkâr) gelene kadar, Bianca'yı biraz daha yakından tanımanın en iyisi olduğunu düşündük. Aşağıda, genç modelin kişisel hayatından müzik videosuna kadar olan yükselişini görebilirsiniz.

KİŞİSEL HAYATI
Bianca Finch 26 Ocak'ta doğdu ve şu anda 24 yaşında. Louisiana'da doğdu ama şu anda güneşli Kaliforniya'da yaşıyor. Oldukça yakın olduğu söylenen üç kız kardeşi var.

Şu anda Finch'in 178K Instagram takipçisi ve 171.9K TikTok takipçisi var; her iki hesapta da oldukça aktif. Bir TikTok'un görünüşünden, Maddie Ziegler ile iyi arkadaş gibi görünüyor ve ayrıca Instagram'da Hunter Schafer ve Harry Styles'ın beğenileri tarafından takip ediliyor.


MODELLİK KARİYERİ
Modellik dünyasında yükselen bir yıldız olması planlanan Bianca, moda haftasının ilk çıkışını Eylül 2021'de New York Moda Haftası'nda Brandon Maxwell'in yeni koleksiyonu için yürüyerek yaptı. Bu, bir Instagram gönderisine başlık yazan genç model için bir rüyanın gerçekleşmesi gibi görünüyordu: "Hatırlayabildiğim kadarıyla böyle bir anın hayalini kuruyorum. Brandon, beni şovuna en çok güzel, güçlü kadınlarla yan yana koyduğun için teşekkür ederim. Sana, bu koleksiyona ve benim için seçtiğin görünüme hayranım. Teşekkürler, ne büyük onur."
Finch şu anda Next Models Management tarafından temsil edilmekte ve Emily Ratajkowski'nin inamoratawoman markası da dahil olmak üzere birçok büyük marka için çalışmış.

MÜZİK VİDEOSU
Finch, model kariyerinin yanı sıra oyunculukla da uğraştı ve Benny Blanco'nun merhum rapçi JuiceWRLD ile tek ""Graduation" için yaptığı işbirliğinde rol alan birçok ünlüden biri oldu. Hailee Steinfeld, Olivia Munn ve Noah Cyrus gibi isimlerin yer aldığı videoda Bianca, Madison Beer, Elsie Hewitt ve Charlotte Lawrence ile birlikte "Dokunulmazlar"dan biri olarak yer aldı.

JACOB İLE İLİŞKİSİ (SÖYLENTİLERE GÖRE)
Finch'in Avustralyalı Jacob Elordi ile bir parkta takılırken görüntülenmesinin ardından dedikodular hızla artıyor. İkisi eski bir kamerayla fotoğraf çekerken ve bir grup köpekle oynarken görüldü, ancak ikisi arasında romantik bir kıvılcım olup olmadığı şu anda belli değil. Bunu zaman gösterecek, ama itiraf edelim; bu bekleme oyunlarından nefret ediyoruz!