JAMIE DORNAN’IN GERÇEK AŞKI!

JAMIE DORNAN'IN GERÇEK AŞKI!

Erdem Oraylı ERDEM ORAYLI 30 Mart 2015
JAMIE DORNAN’IN GERÇEK AŞKI!
Fifty Shades of Grey'in, 14 Şubat'ta yayınlanacak filmi için geri sayarken, fragmanlarıyla ve başrolü paylaşan ikilinin Altın Küre'deki görüntüleriyle avunuyoruz. Filmde, Grey'i canlandıran Jamie Dornan ve Dakota Johnson'ı birlikte izleyeceğiz ama bugünkü konumuz, Grey'in gerçek aşkı, kendisi gibi oyuncu bir başka isim; Amelia Warner.

Warner sadece oyuncu değil aynı zamanda söz yazarı ve şarkıcı. Onun ismini duymadıysanız ya da ismini duysanız da aklınıza Warner'ın filmi ya da şarkısı gelmiyorsa kendinizi suçlamayın. Çünkü Amelia'yı, bunların hepsinden daha popüler bir birliktelik haberiyle tanımıştık. 2011'de, Colin Farrell'la birlikteliğiyle dikkat çeken 32 yaşındaki oyuncu şimdi Jamie Dornan'la birlikte ve ikilinin şirin mi şirin bir de kızları var.

Gelelim Amelia'nın gardırobuna. Pek de dikkat çekici bir stili olduğunu söyleyemeyiz ama bir ipucu isterseniz sürekli midi boy elbiseleri tercih ettiğini söyleyebiliriz. Oscar'da daha şık olmasını umduğumuz Amelia Warner'ın stil detayları için galerimizi ziyaret edin. 

Editörün notu: Galerimizde Dornan'ın eski sevgililerinden, bir başka Hollywood yıldızını açıklıyoruz, bu fırsatı kaçırmayın.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.