JANET JACKSON BELGESELİ GELİYOR

Jackson’ın belgeselinde gündem olan Justin Timberlake Super Bowl performansı da olacak…

Janet Jackson hakkında yeni bir belgesel yapılıyor. Geçtiğimiz Perşembe günü A&E Networks, yaptığı açıklamada Lifetime ile ‘JANET’ adlı bir belgesel üzerinde çalıştıklarını duyurdu. İki bölümden oluşacak belgesel, Janet Jackson’ın ilk albümünün 40. yılını kutlarken aynı zamanda hayatını anlatacak. 

“Sınır tanımadan tüm konuları açıkça ele alacağı” söylenen belgesel Jackson’ın hikayesini samimi, dürüst ve filtresiz bir şekilde anlatacak. A&E’ye göre daha önce konuşmadığı şeyleri konuşacak olan Jackson, aynı zamanda Justin Timberlake ile Super Bowl performansını da anlatacak. 2004 yılında Jackson ile Super Bowl performansına katılan Timberlake, Jackson’ın kıyafetini çekerek bir frikike sebep olmuştu. Yıllar sonra geçtiğimiz haftalarda bu davranışı için özür dileyen Timberlake, “Mesajları, etiketleri, yorumları ve endişeleri gördüm ve cevap vermek istedim. Hayatımın bazı noktalarında yaptıklarımın sorun teşkil etmesi, bana söz hakkı verilmeden konuşmam veya doğru olanı konuşmadığım için çok üzgünüm. Bu anlarda ve daha pek çoğunda yetersiz kaldığımı ve kadın düşmanlığı ve ırkçılığı hoş gören bir sistemden faydalandığımı anlıyorum. Özellikle Britney Spears ve Janet Jackson’a özür dilemek istiyorum çünkü bu kadınlara değer veriyorum ve saygı duyuyorum ve hata yaptığımın farkındayım.,” diyerek Instagram’dan bir paylaşım yapmıştı. 

Janet Jackson ve Justin Timberlake'in Super Bowl Performansı (Getty Images)

Gündem olan Super Bowl performansının yanında kardeşi Michael Jackson’ın ölümü ve annelik yolculuğunu da anlatacak olan Janet Jackson’ın 4 saatlik belgeseli 2022’nin ilk aylarında vizyona girecek.