JAY-Z AİLESİ HAKKINDA KONUŞTU

Jay-Z, Beyoncé ile çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini anlattı.

Sunday Times’a özel bir röportaj veren Jay-Z, kendisi ve eşi Beyoncé’nin çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini anlattı. Dokuz yaşında kızları Blue Ivy ve üç yaşındaki ikizleri Sir ve Rumi Carter hakkında konuşan Jay-Z, “Çocukların ihtiyacı olan sevildiklerini bilmeleri. ‘Size vereceğim şirket bu, bunu sizin için yarattım.’ demek değil.” dedi. 

Çocuklarına gelecekte müzik kariyerini seçmeleri için baskı kurmayacaklarını söyleyen Jay-Z, “Çocuklarım müzik veya spor sektöründe olmak istemiyorsa ne yapacağım? Hiç bilmiyorum. Ama çocuklarımızı her şekilde desteklersek ve seversek, her şey mümkün.” dedi. “Amacımız sevgi dolu bir çevre sunmak ve kim olmak istediklerini dikkatle dinlemek.” diyen Jay-Z, “İnsan olarak hepimiz çocuklarımızın belirli bir şekilde yetişmesini ve yapıcaklarını bizim istediğimiz şekilde yapmalarını istemek çok normal. Ancak bunu asla bilemeyiz. Biz sadece onlara yön gösterebiliriz.” diye ekledi. 


Jay-Z ve Beyoncé baskı kurmasa da şimdiden müzik sektöründe kendini kanıtlamayı başaran Blue Ivy, Mart ayında Grammy ödülü kazanan ikinci en genç sanatçı olmuştu. Annesi Beyoncé’nin ‘Brown Skin Girl’ videosunda yer alan Blue Ivy, Grammy’lerde ‘En İyi Müzik Videosu’ ödülünü kazanmıştı. Good Morning America programına videonun ilhamını anlatan Beyoncé, “Brown Skin Girl şarkısında farklı ırkları temsil etmemiz benim için çok önemliydi ve her karakteri kendi ışığında göstermek istedim.” demişti.