JENNIFER ANISTON, COLE SPROUSE’UN YAŞINA İNANAMADI

Sprouse, ‘Friends’ serisinde Ben Geller karakterini canlandırmıştı…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 30 Mart 2023
JENNIFER ANISTON, COLE SPROUSE’UN YAŞINA İNANAMADI HBO

Jennifer Aniston dünyanın en ünlü oyuncularından biri olabilir… Mükemmel saç tonunu bir kenara alırsak, Aniston tıpkı bizim gibi, yani biraz… Geçtiğimiz günlerde Access Hollywood’a yeni ‘Murder Mystery 2’ filmi hakkında röportaj veren Aniston, ‘Friends’ serisi yıldızlarından birinin yaşını öğrenince büyük bir şok tepkisi vererek hepimiz gibi olduğunu kanıtlamış oldu. 


Röportajda seride Ross Geller karakterinin oğlu Ben Geller’ı canlandıran Cole Sprouse’un yaşını öğrenen Aniston, duyduklarına inanamadı. Cole Sprouse’un kısa bir süre önce ikiz kardeşi Dylan ile 30 yaşına girdiğini öğrenen Aniston, “Ne?” diyerek bağırdı. Şokunu gizleyemeyen Aniston, iki eliyle başını tutarak, “Yok, yok, olamaz. Vay canına, bu gerçekten çılgınlık,” dedi. Sevgili Jennifer, inan bize, seni anlıyoruz!

‘Friends’ serisinde oynamaya başladığında henüz yedi yaşında olan Sprouse, Aniston ile birçok eğlenceli sahnede yer almıştı. Kısa bir süre verdiği röportajda Aniston’a aşık olduğunu anlatan Sprouse’a karşılık olarak Aniston, “Küçücüktü,” diye tepki gösterdi. 2021’de ‘Drew Barrymore Show’ programına katılan Sprouse, Aniston’a olan aşkı sebebiyle onunla çalışmanın çok zor olduğunu itiraf etmişti. “Sürekli kekeliyordum ve repliklerimi unutuyordum,” diyen Sprouse, “Şu an olsa kendimi kontrol edebilirim gibi hissediyorum ama o kadar küçükken çok zordu,” diye eklemişti. Jennifer Aniston, yine bir süre önce ‘Friends’ serisinden farklı bir rol arkadaşı ile bir araya gelmişti. Bu sıralar ‘Friends’ nostaljisini doruklarda yaşayan Aniston, ‘Live With Kelly and Ryan’ programının sahne arkasında Mae Whitman ile karşılaşmıştı. Whitman, henüz sekiz yaşındayken ‘Friends’ serisinin üçüncü bölümünde izci kız karakterini canlandırmıştı. 

Sırada Aniston’un kızını canlandıran Emma ile buluşması olabilir mi? 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.