JENNIFER ANISTON ‘FRIENDS’ TEMA ŞARKISININ YENİ VERSİYONUNU ÇOK SEVDİ

TikTok’ta viral olan bir video daha!

‘Friends’ dizisi şarkısının orijinal halini zaten çok seviyorduk! Ama şarkının 2020’deki pandemi versiyonunu hayal edebiliyor musunuz? Veya Monica, Rachel, Ross, Chandler, Phoebe ve Joey bu küresel salgında izolasyonda ne yapıyor olurdu? JC Stewart adında bir TikTok kullanıcısı dizinin şarkısının sözleri ile oynayarak kadronun karantinada neler yapabileceklerini anlattı. 


@iamjcstewart

Just leaving these here...##fyp ##friends ##cover ##jcstewart ##isolationgames ##onmyown ##comedy ##parody

♬ original sound - iamjcstewart


“Bir yıl boyunca içeride olacağız gibi görünüyor. Eh, sadece bir gün, bir hafta veya bir ay da olabilir, henüz net değil,” diye şarkı söyleyen JC Stewart, The Rembrandts’ın orijinal sözleri ile oynamalar yaptı. Stewart’a göre Friends kadrosunun sosyal izolasyon süreçleri günde birçok kez buzdolabı ziyaretleri ve Netflix’in Tiger King serisini soluksuz izleme içeriyor. Tanıdık geliyor mu?

Yeni versiyonu yayınladıktan sadece birkaç saat sonra dizide Rachel Green karakterini canlandıran Jennifer Aniston, şarkıyı Instagram hikayesinde paylaştı. “Jennifer Aniston beni Instagram hikayesinde paylaştı,” diyerek heyecanını Twitter üzerinden paylaşan Stewart, “Bu noktada, inanılmaz derecede zor olan zirveye ulaşma hissinden dolayı emekliliğimi duyurmak istiyorum,” diye ekledi. Biraz daha güzel haber: Friends serisi 2019’un sonunda Netflix’ten ayrıldıktan sonra 27 Mayıs’ta HBO Max’te yayınlanacak. Corona Virüs salgınından önce bir buluşma bölümü çekmek için hazırlanan Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Scwimmer önlem amaçlı yapıma ara verdiler. Yeni bölümün çekilmesi için biraz daha uzun bir süre beklememiz gerekse de yakında eski bölümleri HBO’dan izleyebileceksiniz!