JENNIFER ANISTON OYUNCULUĞU BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜŞ

Bu düşüncenin gerçekleşmediğine çok sevindik!

Jason Bateman, Sean Hayes ve Will Atnett’in ‘Smartless’ adındaki Podcast yayınına katılan Jennifer Aniston, kısa bir süre önce şov dünyasını bırakmayı düşündüğünü itiraf etti. İki sene önce ‘işlevsiz’ bir film setindeyken tüm kariyerinden vazgeçmek istediğini söyleyen Aniston, “Daha önce hiç olmayan ama son iki senede aklımdan geçenleri söylemek istiyorum. ‘Bu benim hayat enerjimi çalıyor’ diye düşündüm. Oyunculuğun artık ilgimi çekip çekmediğini bilemedim” dedi. Hazırlık aşamasında olan bir proje üzerindeyken böyle düşündüğünü söyleyen Aniston, daha sonra AppleTV+ platformunun ‘The Morning Show’ serisinde başrol olmuştu.

‘The Morning Show’ serisi ile Screen Actors Guild Ödüllerinde ‘Bir Dram Serisindeki En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Aniston’un aklından geçenleri gerçekleştirmediği için çok mutluyuz! Oyunculuk kendisi için bir tutku olmasaydı, iç mimar olabileceğini söyleyen Aniston, “İç mimariyi çok seviyorum. Bu benim mutlu yerim. Gerçekten tasarım ve mimari beni mutlu eden bir şey,” dedi. 

Uzun yıllar boyunca televizyon ve film ekranlarında yer alan Aniston, kariyerindeki en sevdiği rolleri sıralaması istenince, “Bu hiç düşünmeden yanıtlayabileceğim bir soru. Rachel Green… Bu rolün ilk sırada olduğunu söyleyebilirim” diyerek ‘Friends’ serisine atıfta bulundu. ‘Friends’ serisindeki Rachel Green karakterine geri dönmesi beklenen Aniston, HBO Max platformuna geçen seri için bir buluşma bölümü çekmeye hazırlanıyordu. Pandemi sebebiyle prodüksiyon ertelenirken, çekimlerin ne zaman gerçekleşeceği hala ‘Friends’ hayranları için bir soru işareti.