JENNIFER ANISTON’DAN NOSTALJİK ‘FRIENDS’ PAYLAŞIMI

Aniston, ‘Friends’ serisinde kız kardeşini canlandıran Reese Witherspoon’un doğum gününü kutladı!

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon şu sıralar Apple TV+’ın ‘The Morning Show’ serisinin ikinci sezonunu çekiyor. Yıllar önce ‘Friends’ serisinde kız kardeşleri canlandıran Witherspoon ve Aniston, yeni çekim programlarına rağmen ‘throwback’ yapmadan duramıyorlar! 

Jennifer Aniston'un Instagram Hikayesi 

‘Friends’ serisinin altıncı sezonunda Aniston’un canlandırdığı Rachel Green karakterinin kız kardeşi Jill Green’i canlandıran Reese Witherspoon, seriye iki bölüm için konuk olmuştu. 2000 yılında çekilen bu bölümlerin üzerinden 20 seneyi aşkın bir süre geçti! Şimdi ise ‘the Morning Show’ serisinde Witherspoon ile bir araya gelen Aniston, Witherspoon’un doğum gününü ‘throwback’ kız kardeşlik kareleri ile kutladı. 

“Green kız kardeşleri olarak uzun bir yol katettik” yazan Aniston, Rachel ve Jill karakterlerinin ikonik Central Perk kafesinde oturdukları bir sahneyi paylaştı. Aynı zamanda bir ödül töreninde Witherspoon ile el ele tutuştukları bir kareyi paylaşan Aniston, son olarak ‘The Morning Show’ setinin sahne arkasından bir fotoğraf paylaşarak, “"Bu gerçek güneş ışığına mutlu yıllar, seni seviyorum doğum günü kızı” yazdı. 

Jennifer Aniston'un Instagram Hikayesi

‘The Morning Show’ serisinde Aniston’un karakteri Alex ve Witherspoon’un karakteri Bradley’i arasında tatlı bir rekabet, ‘Friends’ serisinde ise Rachel ve Jill kız kardeşler arasında çekişme olabilir… Ancak gerçek hayatta Witherspoon ve Aniston’un arasından su sızmıyor!