JENNIFER ANISTON’IN GİZLİ BİR INSTAGRAM HESABI VARMIŞ!

Aniston da bir stalker!

Instagram hesabını açtığı an internette bir sansasyon olan Jennifer Aniston, aslında uzun bir süredir gizli bir Instagram hesabı olduğunu itiraf etti.

Arkadaşı Jimmy Kimmel’ın şovuna katılan Jennifer Aniston, Instagram hesabının bu kadar hızlı takip edilmesinin ve Guinness Rekorlarına girmesinin ‘çılgınlık’ olduğunu söyledi.

Instagram’da resmi bir hesap açma konusunda tereddütleri olduğunu söyleyen Aniston bu nedenle ‘stalker’ hesabını kullandığını dile getirdi. Instagram’da neden bir hesap açmaya karar vermediğini bilmediğini söyleyen Aniston, “Bunu yapmayı düşünürken, dünyayı anlama zamanı geldiğini ve sosyal medya havuzuna ayağımı sokmaya hazır olduğumu anladım,” dedi. Jimmy Kimmel, gençlerin ‘fake instagram’ hesaplarını ‘finstagram’ olarak adlandırdığını söyledikten sonra Aniston bundan haberi olmadığını söyledi. Aniston’un artık Instagram dünyasına bağımlı olacağını ve saatlerce platformda zaman geçireceğini söyleyen Jimmy Kimmel karşısında Aniston, “Şimdi beni lanetlemiş oldun!” diyerek espri yaptı. Sosyal medyada harcayacağı zaman konusunda verimli olmaya çalışacağını söyleyen Aniston, henüz ne sıklıkta paylaşım yapacağını kestiremediğini belirtti. Hayranlarının tepkisi karşısında şaşırdığını söyleyen Aniston, “Sanırım artık daha fazlasını yapmam gerekecek. Artık bu büyük bir şey. Bu bir kanun haline geldi,” dedi. Ekim ayında Instagram hesabı açan Aniston, 5 saat 16 dakikada en hızlı 1 milyon takipçiye ulaşan isim olarak, rekor kırmıştı. Daha önce Meghan Markle ve Prens Harry’nin Instagram hesabı @sussexroyal tarafından kırılan bu rekor, artık Jennifer Aniston’da! Aniston bu rekoru kutlamak için Instagram hesabından bir ‘throwback’ resmi paylaşmıştı. 
.