JENNIFER ANISTON'IN YENİ DİZİSİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Kadrosunda Reese Witherspoon, Steve Carell ve Jennifer Aniston'ın yer aldığı, sabırsızlıkla beklenen yeni The Morning Show adlı dizinin ilk fragmanı yayınlandı..


Brian Stelter'ın Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV adlı kitabından uyarlanan dizi, drama kategorisinde... Heyecanla beklenen dizi, popüler sabah programlarının kamera arkasındaki hayatı konu alıyor. Steve Carell ve Jennifer Aniston bir sabah programının ortak sunuculuğunu yapıyor. Fragmanda, Aniston'ın karakteri, Carell'i günah keçisi yapmak durumunda kalınca bir kriz ile karşılaşıyor. Fragman kısa fakat dramatikliği oldukça iyi yansıtıyor. Aniston'ın karakteri, Reese Witherspoon'un canlandırdığı karakterinin yeni ortağı olmasını hazmetmeye çalışıyor.

Kerry Ehrin'in yapımcılığını, daha önce ER ve The Leftovers aslı dizilerin de yönetmenliğini yapmış Mimi Leder'in yönetmenliğini yapacağı dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Dizi, her sezonu 10 bölümden oluşan 3 sezona sahip olacak ve Apple TV+'dan izlenebilecek.