JENNIFER ANISTON FAVORİ FRIENDS KONUK OYUNCUSUNU AÇIKLADI!

Brad Pitt!

Jennifer Aniston, eski eşi Brad Pitt’in ne kadar harika olduğu hakkında konuştu. ‘Friends’ serisinde en sevdiği konuk oyunculardan birinin Pitt olduğunu söyleyen Aniston, ekip olarak Access’e verdiği röportajda ‘Friends’ serisinin buluşma bölümü hakkında konuştu. Seride favori konuk oyuncularının arasında Julia Roberts, Sean Penn, Reese Witherspoon ve Alex Baldwin gibi isimler olduğunu söyleyen ‘Friends’ ekibi, 27 Mayıs’ta buluşma bölümü ile hayranları ile yeniden bir araya gelecek. 


Ben Stiller’ın “inanılmaz komik” olduğunu söyleyen Aniston, aynı zamanda kız kardeşi Jill’i oynayan Reese Witherspoon’a da övgüler yağdırdı. “Ve Mr. Pitt harikaydı. O muhteşemdi,” diyerek 2000-2005 yılları arasında evli olduğu Brad Pitt hakkında konuşan Aniston, eski eşinin favori konuk oyuncuları arasında olduğunun altını çizdi. 2001’de “The One With The Rumour” bölümünde Will Colbert karakterini canlandıran Brad Pitt, Aniston’un karakteri Rachel’dan nefret eden eski bir sınıf arkadaşına hayat vermişti. 

2019’da ‘Friends’ serisinde konuk oyunculuğu hakkında konuşan Pitt, “İnanılmaz bir kadroydu. Hepsi çok gülüyordu ve birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlardı. İlk repliğimi yanlış söyledim ve durup baştan başlamamız gerekti” demişti. 

Brad Pitt ve Jennifer Aniston 2020 Altın Küre Ödüllerinde (Getty Images)

16 sene önce ayrılan Pitt ve Aniston, boşanmalarına rağmen arkadaşlıklarına devam etmeyi başardılar. Ödül törenlerinde birbirlerini tebrik eden Aniston ve Pitt, geçtiğimiz sene gerçekleşen Altın Küre ödüllerindeki fotoğrafları ile en çok paylaşılan anlardan birine imza atmışlardı. 

Etİketler