JENNIFER ANISTON’UN INSTAGRAM REKORU KIRILDI!

Hem de çok iyi bildiğiniz bir isim tarafından…

Jennifer Aniston Instagram hesabı açtığında aynı zamanda Guinness Dünya Rekoru da kırmıştı. Instagram’da en hızlı 1 milyon takipçiye ulaşan isim olan Aniston’un rekoru geçtiğimiz aylarda çevre aktivisti Sir David Attenborough tarafından kırılmıştı. Şimdi ise söz konusu isim başka! 

Entertainment Tonight’ın haberine göre, ‘Harry Potter’ filmi serisinden tanıdığımız Rupert Grin, hem Aniston’un hem de Attenborough’nun taçlarını ellerinden aldı. Sadece dört saat, bir dakika içerisinde bir milyon takipçiye ulaşan Rupert Grint, 10 Kasım’da Instagram’a katılmış ve yeni doğan kızının fotoğrafını paylaşmıştı. “Merhaba Instagram… 10 sene geç oldu ama buradayım. Grint Gram’de!” yazan Grint, “Sizi Wednesday G. Grint ile tanıştırmak için buradayım. Güvende kalın, Rupert,” diye eklemişti. 


Grint’in Instagram rekoru oldukça beklenebilir bir durum! Ancak Grint bu duruma çok şaşırmış. Entertainment Tonight’a konuşan Grint, Instagram’a hiç katılmayı düşünmediğini ve daha da ötesinde asla Aniston’un rekorunu kırabileceğini düşünemediğini söyledi. “Buna inanamıyorum. Bu gerçekten çok ama çok sürreal,” diyen Grint, “Asla Instagram’a katılacağımı düşünmezdim. Her zaman katılmayacağımı söyledim ve sonra şöyle düşündüm ve ‘Çok çılgın bir zamandan geçiyoruz. Neden olmasın?’ dedim,” diye ekledi. Sosyal medya rekorunun kızı sayesinde olduğunu söyleyen Grint, “Bence asıl internet rekorunu kıran Wednesday oldu. Tüm tebriği o almalı,” dedi. 

Etİketler