JENNIFER KALP DRAKE

Rihanna çok, ama çok kızgın...

Yakından takip edenler bilir, hafta başında Jennifer Lopez ve Drake arasında bir yakınlaşma olduğunu yazmıştık. Ama inanın, onların cephesinden bu kadar hızlı bir cevap geleceğini biz de bilmiyorduk!

Çünkü dün sabah Jennifer Lopez, yukarıda gördüğünüz fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaştı ve olanlar ondan sonra oldu! Beraber bir müzik projesi için stüdyoya giren ikili ilişki dedikodularını doğrulayarak, yılbaşını da beraber geçireceklerinin sinyalini verdi. İlk kez yaş farkının bu kadar fazla olduğu ilişkisi için Drake'in yakın çevresi, çok mutlu olduğunun altını çizse de; aynı durum bu yıl ayrıldığı Rihanna için söz konusu değil. Zira Guiseppe Zanotti’yle tasarladığı çizmeleri klibinde kullanan Lopez’e  Riri, bu yıl içinde Instagram’dan defalarca övgüler yağdırmıştı. Bu fotoğraf çıktığı gibiyse, Jennifer Lopez’i takip etmeyi bıraktı.

Lopez’in bu fotoğrafı paylaştığı saatlerde eski eşi Marc Anthony de, aşk hayatıyla ilgili büyük bir karar aldı ve iki yıl önce evlendiği Shannon De Lima’dan boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Etİketler