JENNIFER LAWRANCE VE COOKE MARONEY ÇİFTİNİN EGZOTİK BALAYI TATİLİ

Jennifer ve eşi Cooke'nin Ekim ayında gerçekleştirdikleri düğünün ardından Endonezya'ya gittiği düşünülüyor...

Yıldızlarla dolu Rhode Island'daki düğünlerinden günler sonra çift, balayı için Endonezya'yı tercih etti. 19 Ekim'deki düğünde Jennifer, 1920'lerden ilham almış, boynu işlemeli ve karpuz kollu bir gelinlik tercih etti. Törene katılan ünlü isimler arasında, Sienna Miller ve Emma Watson da vardı.


People'ın haberine göre çift, evliliklerini Endonezya'da bulunan özel Nihi Sumba Resort'ta bir balayı ile kutladılar. Mülkte 33 villa, lüks orman evleri ve bir ağaç ev bulunuyor. Bununla birlikte bir kaynak People'a, Lawrence ve Maroney'nin mülkün sahibinin özel evinde kaldıklarını söyledi. "Evi Mendaka olarak biliniyor. Rezervasyona açık ve Christian Bale gibi birçok ünlü insanı daha önce misafir etti." Evin sahibi Chris Burch, ünlü çevrelerde bilinen biri ve 2014 yılında Ellen DeGeneres ile yaptığı bir işbirliği sayesinde oldukça tanınan bir insan haline geldi.

People haberinde, çiftin at binmeye gittiği ve yakındaki Sumbanese köyleri ziyaret ettiğini yazdı. Otel aynı zamanda, balık tutma, kitesurfing, sörf, çikolata fabrikası ziyareti ve dağ bisikletçiliği gibi deneyimler de sunuyor.YAZI: Deniz Akkaya