JENNIFER LAWRENCE İLK BEBEĞİNE HAMİLE!

Lawrence ile Cooke Maroney, ilk çocuklarını bekliyor.

Jennifer Lawrence, hareketli bir 2021 geçiriyor. Aktrisin 2019'dan bu yana ilk filmi olan, yıldızlarla dolu Netflix filmi Don't Look Up'ın merakla beklenen fragmanının yayınlandı. Ve bundan saatler sonra, haberlere göre star anne oluyor. Lawrence'ın bir temsilcisi People'a, 31 yaşındaki oyuncunun ilk çocuğuna hamile olduğunu doğruladı.

Belki de en çok The Hunger Games ve American Hustle'daki performanslarıyla tanınan Lawrence, Haziran 2018'de çıkmaya başladığı ve Ekim 2019'da Rhode Island'da 150 kişilik göz kamaştırıcı bir etkinlikle hayatını birleştirdiği sanat tüccarı Cooke Maroney ile evli.

Lawrence, Haziran 2019'da Naked with Catt Sadler podcast'ine “Başlangıçta kesinlikle evlenmeye hazırım dediğim bir yerde değildim. Cooke ile yeni tanıştım ve evlenmek istedim. Birbirimizle evlenmek istedik. Tamamen taahhüt etmek istedik. O benim en iyi arkadaşım, bu yüzden onu yasal olarak sonsuza kadar bana bağlamak istiyorum. Ve neyse ki evrak böyle bir şey için var. Gezegende en sevdiğin kişiyi buluyorsun ve ayrılamaz gibisin. O yüzden bu teklifi kabul etmek istedim.”

Bebek söylentileri ilk olarak çiftin düğününden önce, bir kaynak Entertainment Tonight'a Haziran 2019'da Lawrence ve Maroney'nin çocuk sahibi olmakla ilgilendiğini söylediğinde köpürmeye başladı. Kaynak, "İkisi de çocuk istiyorlar ve bir aile kurmayı tartışıyorlar. Aileleri gerçekten öyle olmaları gerektiğine inanıyor; bu yüzden ebeveynleri heyecanlı. Ebeveynleri çok iyi anlaşıyor ve hepsi büyük aile buluşmalarını dört gözle bekliyorlar” dedi.

Henüz resmi bir doğum tarihine dair bir haber yok. Ancak Lawrence, New York City'deki gezintilerde büyüyen karnını göstermeye başladı.