JENNIFER LAWRENCE’DAN İLK AÇIKLAMA

JENNIFER LAWRENCE'DAN İLK AÇIKLAMA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 09 Ekim 2014
JENNIFER LAWRENCE’DAN İLK AÇIKLAMA
Onun yaptıklarının bir anda gündemi değiştirmesine artık alışmışken, bizi yine şaşırtmayı başarmıştı Jennifer Lawrence. Ancak bu kez kendisi de bizim kadar şaşkındı muhtemelen. Zira geçen ağustos ayı sonunda, ajanslara düşen haberler, 24 yaşındaki başarılı aktristin çıplak fotoğraflarıydı. İnternet korsanlarının kurbanı olan Lawrence'ın özel fotoğrafları çalınmış ve yine çalındığı kanaldan herkese dağıtılmıştı!


Konu hakkında bugüne kadar sessiz kalan oyuncu, Vanity Fair dergisinin son sayısında ilk kez konuyla ilgili açıklamalar yaptı. Dergiye kapak olan Lawrence'ın sözleri son derece samimiydi...


"Sadece topluma mal olmuş biri olduğum, sadece oyuncu olduğum için bunu davet etmiş sayılmamalıyım. Bu işin bir parçası değil. Bu benim vücudum ve benim seçimim olmalıydı. Bunu yapan insanla aynı dünyada yaşadığımıza dahi inanmak istemiyorum!"~Daha önce durumla ilgili açıklama yapmaya da çalışan genç oyuncu, her seferinde ya çok üzüldüğü ya da çok fazla sinirlendiği için bundan vazgeçmiş. Bu durumun kendine ait bir ‘skandal' değil bir cinsel suç olarak düşünülmesi gerektiğini söyleyen Jennifer Lawrence, "Hem kanun değişmeli hem de biz değişmeliyiz. Bunu yayınlamak suç sayılmalı. İnsanlarsa bu fotoğraflara bakmaktan utanç duymalı. Oysa en yakınlarım bile –evet, baktık- dediler" diye paylaşmış duygularını.


Fotoğraflara açıklama olaraksa, sevgilisiyle uzun mesafeli bir ilişki yaşadıklarını belirterek, böyle durumlarda bu tarz fotoğrafların hasret gidermenin bir yolu olduğunu açıklamış.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.