JENNIFER LOPEZ, AYAKKABI KOLEKSİYONU LANSMANINI EVDEN YAPTI

Lopez, kişisel karantina sürecini anlattı…

Jennifer Lopez’in New York’ta yeni ayakkabı koleksiyonu lansmanı için bulunması gerekiyordu. Ancak birçoğumuz gibi Lopez, evden çalışmayı tercih edenler arasında yerleşti. Los Angeles’taki evinde izolasyona çekilen Lopez, yeni koleksiyonunu ikizleri Emme ve Max ile evdeyken satışa sundu. Elle Amerika’ya röportaj veren Lopez, kişisel-karantinasını, evden çalışmayı ve ailesinin durumunu paylaştı. “Şuan yapılması gereken çok şey var değil mi? Bu durumda, eğer sağlıklı olacak kadar şanslıysanız, şükredin. Sağlıklıysanız ve evdeyseniz birçoğumuz için bu ‘reset’ butonu gibi. Açık konuşmak gerekirse, evden çalışmak benim için senaryo okumak, yeni projeler geliştirmek, hatta yeni dans hareketleri öğrenmek gibi şeyleri kapsıyor. Çünkü şimdi elinizdeki zamanı hazırlık için kullanabilirsiniz. Bir noktada, umarım yakın bir zamanda, normal hayatımıza geri döneceğiz. Her zaman güçleniyoruz. Bu nedenle bu zamanı daha iyi bir şekilde geri dönmek için kullanmalıyız. Kimse bunun olmasını istemiyordu ama bu böyle olmak zorundaydı. Bu nedenle elinizdeki zamanı avantajınıza kullanın ve daha iyi olmak için çalışın.  Ama en önemlisi tüm çalışmalarınızı evden yapın,” diyen Lopez, evde kalmanın önemini yineledi. 

Koleksiyon lansmanını evinden yapan Lopez, Covid-19 riskinin daha fazla olduğu insanlara empati duymamız gerektiğini vurguladı. Herkes için zor bir zaman olduğunu söyleyen Lopez, hasta olan ve hasta olmaya yatkın olan insanlar için evden çalışmamız gerektiğinin altını çizdi. Çocuklarının 12 yaşında olmasına rağmen evden çalıştıklarını belirten Lopez, ikizleri Emme ve Max’in okullarının sanal derslerine katıldığını ekledi. 
Senaryo okumaları ve TikTok videoları çekmenin yanı sıra kendini online alışverişe verdiğini söyleyen Lopez, bunun moralini yükselttiğini söyledi. Tüm üzüntülere ve sıkıntılara rağmen hepimizin insan olduğunu vurgulayan JLo ara sıra kendisini mutlu eden alışveriş gibi şeyleri internet üzerinden sürdürdüğünü itiraf etti.